Partner serwisu

Ryanair wraca do latania z Bydgoszczy! Cztery nowe trasy od czerwca

Redakcja/inf. pras. 19.05.2021

Ryanair wraca do latania z Bydgoszczy! Cztery nowe trasy od czerwca
fot. Port Lotniczy Bydgoszcz
Linie lotnicze Ryanair, poinformowały, że od 1 czerwca wznawiają loty z Bydgoszczy. Przewoźnik z Irlandii uruchomi znad Brdy rejsy do Birmingham, Dublina oraz portów Londyn-Stansted i Londyn-Luton.
Zachęcić turystów do lotu z regionalnego lotniska może zarówno głód podróżowania, jak i ceny biletów, zaczynające się już od 69 złotych w jedną stronę. Rezerwacji można dokonywać poprzez stronę internetową linii lotniczych z Zielonej Wyspy.

– Wznowienie lotów Ryanair to dobra informacja dla podróżnych z naszego regionu, ale także dobry prognostyk dla całej branży lotniczej i turystycznej – podkreślił Tomasz Moraczewski, prezes portu lotniczego Bydgoszcz. – Zapowiadane przez touroperatorów rejsy wakacyjne do Burgas, Antalyi, Zakynthos są kolejnym tego sygnałem – dodał Moraczewski.

Od początku czerwca z Portu Lotniczego Bydgoszcz samoloty Ryanaira startować będą cztery dni w tygodniu: 

 •  Bydgoszcz – Birmingham od 1 czerwca (we wtorki przylot o godzinie 16.10 i wylot o godzinie 16.35, i w soboty przylot o godzinie 9.55 i wylot o godzinie 10.20)
 •  Bydgoszcz – Dublin od 1 czerwca (we wtorki przylot o godzinie 19.10 i wylot o godzinie 19.35 i w soboty przylot o godzinie 14.15 i wylot o godzinie 14.40)
 •  Bydgoszcz – Londyn/Luton od 4 czerwca (w piątki przylot o godzinie 21.15 i wylot 21.45 i w poniedziałki przylot o godzinie 16.55 i wylot o godzinie 17.20)
 •  Bydgoszcz – Londyn/Stansted od 1 czerwca (we wtorki przylot o godzinie 9.40 i wylot o godzinie 14.40 i w piątki przylot o godzinie 9.45 i wylot o godzinie 10.15)

  Cały czas mieszkańcy Kujaw i Pomorza mogą również korzystać z połączenia Polskich Linii Lotniczych LOT między Bydgoszczą, a Warszawą. Loty do stolicy odbywają się trzy razy w tygodniu – w poniedziałki, czwartki i soboty. Wyloty z Bydgoszczy o 5.35 i przylot do Warszawy o 6.25. Rejs powrotny wylatuje z Warszawy o 22.55 i ląduje w Bydgoszczy o 23.45. Rozkład lotów przygotowany jest w taki sposób, aby podróżujący mogli szybko przesiąść się na pokład innego samolotu i dalej z regionu, wyruszyć w świat.   W walce z epidemią, lotniska i linie lotnicze wypracowały najwyższe standardy bezpiecznego podróżowania. Wejście na teren lotniska, poprzedzone pomiarem temperatury, możliwe jest jedynie w maseczce. Do dyspozycji pasażerów przygotowane zostały dozowniki z płynem odkażającym, obowiązuje także zachowanie bezpiecznego dystansu między podróżującymi.
 • Podziel się ze znajomymi:
  Komentarze:
  Przewoźnicy niskokosztowi
  Zobacz też
  Najnowsze wiadomości
  Polecane wiadomości
  Praca
  Bądź na bieżąco:
  © 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
  Pełna wersja strony