Partner serwisu

Ryanair wprowadza nową funkcję w aplikacji. Zarządzanie dokumentami COVID-19

Emilia Derewienko 12.03.2021

Ryanair wprowadza nową funkcję w aplikacji. Zarządzanie dokumentami COVID-19
fot. Piotr Bożyk
Irlandzki przewoźnik Ryanair wprowadził nową funkcję w swojej aplikacji – zarządzanie dokumentami COVID-19. Pasażerowie mogą zapisać w niej negatywny wynik testu PCR, certyfikat szczepienia oraz inne dokumenty, które mogą być wymagane podczas podróży do krajów UE latem 2021 roku.
Skuteczne wprowadzenie programów szczepień na COVID-19 spowoduje według linii lotniczej powrót wakacyjnych podróży w ramach Unii Europejskiej, a nowa funkcja w aplikacji Ryanaira – zarządzanie dokumentami Covid-19 – sprawi, że latem tego roku podróże lotnicze w UE będą dla klientów jak najbardziej bezproblemowe.

Dzięki aplikacji, w jednym miejscu będzie można zamieścić wszystkie dokumenty Covid-19, co znacznie ułatwi przedstawienie ich na lotnisku w dniu podróży. Ppasażerowie zachowają wszystkie dokumenty podróży COVID-19 i będą bezpiecznie mogli przechowywać je w jednym miejscu i w łatwy sposób przedstawić na lotnisku w dniu podróży.

– Wielu klientów Ryanair wybierze się na pierwsze wakacje od ponad roku, stosując się do nowych wytycznych podróży, a nowa funkcja aplikacji Ryanair umożliwi zapisanie i przechowywanie wszystkich dokumentów COVID-19 jak wyniki testów PCR, formularze lokalizacyjne pasażera czy świadectwa szczepień w jednym miejscu bez konieczności drukowania papierowych wersji – mówi Dara Brady, dyrektor marketingu Ryanaira.

Rozkład lotów Ryanaira na lato 2021 jest już w sprzedaży – z zastrzeżeniem zmieniających się rządowych ograniczeń dotyczących podróżowania. Przewoźnik uważa, że po zaszczepieniu grup wysokiego ryzyka w UE i osób starszych do końca maja lub czerwca ograniczenia podróży zostaną złagodzone, popyt na podróże lotnicze ponownie wzrośnie, a turyści z Europy znów skorzystają z wakacji na plażach Hiszpanii, Włoch, Portugalii i Grecji.
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Przewoźnicy niskokosztowi
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony