Partner serwisu

Ryanair uruchomi zimą 34 trasy z Modlina! Nowością loty do Charkowa

Rafał Dybiński 29.07.2020

Ryanair uruchomi zimą 34 trasy z Modlina! Nowością loty do Charkowa
fot. Piotr Bożyk
Linie lotnicze Ryanair ogłosiły zimowy rozkład lotów z portu Warszawa-Modlin. W siatce połączeń znajdują się aż 34 trasy, w tym jedna nowa do Charkowa, a także więcej lotów do Dublina, Kijowa, Londynu, Lwowa oraz Mediolanu.
Nowe połączenie na Ukrainę będzie realizowane w częstotliwości dwóch rejsów w tygodniu. Pięć razy w tygodniu będzie można zimą polecieć do Lwowa, a sześć razy do Kijowa.

Ryanair poza tym będzie codziennie latał do Dublina, a dziewięć razy w tygodniu do Mediolanu. Przewoźnik z Irlandii dodatkowo zwiększy liczbę rejsów do Londynu, których będzie aż 22 w każdym tygodniu.

–  Cieszymy się bardzo, że pasażerowie podróżujący z portu Warszawa-Modlin zyskają jeszcze więcej lotów w najniższych cenach. Nasz rozkład lotów na zimę 20/21 liczy aż 34 trasy, w tym jedną nową do Charkowa oraz więcej lotów do Dublina, Kijowa, Londynu, Lwowa oraz Mediolanu – wyznała Olga Pawlonka, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu Ryanair w Europie Środkowo-Wschodniej.

– Pasażerowie mogą teraz zarezerwować loty na 34 trasach aż do marca 2021 roku. Z okazji ogłoszenia nowego rozkładu lotów, Ryanair wprowadził do sprzedaży bilety z/do portu Warszawa-Modlin na podróż od końca października 2020 do stycznia 2021 w cenie od 69 zł. Rezerwacji lotów w promocyjnej cenie można dokonać jedynie do piątku 31 lipca – podkreśliła Pawlonka. 

– Cieszymy się, że Ryanair rozwija się na naszym porcie lotniczym i z początkiem każdego sezonu oferuje nowe kierunki, z których mogą korzystać podróżni z całej Polski, latający z naszego lotniska. Zaufanie  jakim darzy nas największa grupa lotnicza w Europie pokazuje, że strategia i plany realizowane przez spółkę są wysoko oceniane na arenie międzynarodowej. Dzięki temu z optymizmem patrzymy w przyszłość w tych ciężkich dla całej branży czasach – podsumował Leszek Chorzewski, Prezes Zarządu Mazowieckiego Portu Lotniczego Warszawa-Modlin. 

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Nowe połączenia lotnicze
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony