Partner serwisu

Ryanair uruchomi trasę z Poznania na Sardynię. Rejsy obsłuży Buzz

Rafał Dybiński 10.12.2021

Ryanair uruchomi trasę z Poznania na Sardynię. Rejsy obsłuży Buzz
fot. Michał Szymajda
Linie lotnicze Ryanair wprowadziły do swojego systemu rezerwacji rejsy z Poznania do Cagliari - poinformował port stolicy Wielkopolski.
Inaugurację połączenia zaplanowano na 29 marca 2022 roku. Wyloty na włoską Sardynię będą dostępne dwa razy w tygodniu, a konkretnie we wtorki i soboty. Połączenie będzie realizowane przez Buzz, spółkę zależną niskokosztowca z Irlandii. Rejs FR7220 wystartuje z Poznania o godz. 6:45. Po dwóch godzinach i 35 minutach lotu wyląduje w Cagliari o godz. 9:20. Rejs powrotny FR7221 odleci z Sardynii dokładnie o godz. 10:20. Przewidywany czas powrotu do stolicy Wielkopolski to godz. 12:55. 

Buzz niedawno zwiększył częstotliwość rejsów na trasie Szczecin – Kraków. Podróżujący między Pomorzem Zachodnim i Małopolską mogą latać już nie tylko w każdy wtorek i czwartek, ale również w soboty. Dla nieco ponad godzinnych lotów między Krakowem i Szczecinem nie ma korzystnej alternatywy w postaci podróży koleją. Najszybszy pociąg IC Matejko pokonuje bowiem trasę ze stacji Szczecin Główny do stacji Kraków Główny w osiem godzin i 21 minut (wyjazd 6:40 - przyjazd 15:01), zatrzymując się po drodze na 23 stacjach.


Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Przewoźnicy niskokosztowi
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony