Partner serwisu

Ryanair uruchomi latem siedem nowych tras z Wrocławia

Redakcja/inf. pras. 04.05.2022

Ryanair uruchomi latem siedem nowych tras z Wrocławia
For. Piotr Bożyk
Linie lotnicze Ryanair, świętując dziesięciolecie bazy we Wrocławiu, ogłosiły 4 maja największy w historii rozkład lotów ze stolicy Dolnego Śląska, oferując 38 tras, w tym siedem nowości w najbliższym sezonie letnim. Podróżni zyskają m.in. rejsy do Pafos, Turynu i Wenecji.
Ryanair zbazuje na lotnisku we Wrocławiu cztery samoloty. Inwestycja warta 400 mln dolarów pozwali na utrzymanie prawie 600 bezpośrednich miejsc pracy dla pilotów, personelu pokładowego, inżynierów oraz specjalistów IT, a także 1200 niebezpośrednich miejsc pracy w stolicy Dolnego Śląska.

Największy w historii niskokosztowca z Irlandii rozkład lotów z Wrocławia w sezonie letnim obejmuje 38 tras, w tym siedem nowych do Billund, Bournemouth, Pafos, Pizy, Sztokholmu, Turynu oraz Wenecji. Podróżni będą mieć do wyboru aż 100 lotów tygodniowo. To o prawie 15 więcej niż w sezonie letnim 2019 roku.

Mieszkańcom Dolnego Śląska tani przewoźnik z Zielonej Wyspy zaoferuje połączenia do największych miast Europy jak Londyn, Mediolan czy Barcelona oraz do najpopularniejszych kurortów wakacyjnych jak Alicante, Korfu, Malta czy Zadar. Podróżni mogą zarezerwować loty z Wrocławia aż do października 2022 roku już od 89 zł.

– Kierunki oferowane przez linie Ryanair cieszą się dużą popularnością wśród naszych pasażerów. W sezonie letnim podróżni najchętniej korzystają z połączeń na greckie wyspy, do Hiszpanii, na Cypr czy oczywiście do Włoch. Obecna siatka lotów jest idealnie skrojona pod wiosenne i letnie podróże. Po pierwsze, dzięki dogodnemu ułożeniu rejsów, nie musimy brać zbyt wielu dni wolnych w pracy, aby polecieć na dłuższy lub krótszy urlop. Po drugie, urozmaicona oferta połączeń dostępna z naszego lotniska zadowoli zarówno fanów plażowania, jak i wielbicieli aktywnego zwiedzania – podsumował Dariusz Kuś, prezes portu lotniczego we Wrocławiu. 
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Przewoźnicy niskokosztowi
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony