Partner serwisu

Ryanair uruchomi jesienią dwie trasy do Polski z Helsinek

Rafał Dybiński 23.06.2021

Ryanair uruchomi jesienią dwie trasy do Polski z Helsinek
fot. Piotr Bożyk
Linie lotnicze Ryanair uruchomią jesienią osiem nowych tras z Helsinek, w tym dwie do Polski. Połączenie do stolicy Finlandii zyskają Poznań i port w podwarszawskim Modlinie. W sumie będzie to sześć lotów w tygodniu.
W systemie rezerwacji taniego przewoźnika z Zielonej Wyspy pojawiły się również trasy z Helsinek do Bergamo, Brukseli-Charleroi, Kowna, Londynu-Stansted, Paryża oraz Rygi.

31 października zainaugurowane zostaną rejsy do Modlina. Wylot w poniedziałki, środy, piątki oraz niedziele zaplanowano na godz. 7:45. Przylot do stolicy Finlandii przewidziano na godz. 10:30 lokalnego czasu. Rejs powrotny wyruszy już o godz. 10:55. Odrzutowiec Ryanaira dotrze na Mazowsze o godz. 11:45, uwzględniając strefy czasowe. Lot w obu kierunkach potrwa 105 minut.

1 listopada odleci natomiast pierwszy samolot irlandzkiego niskokosztowca z Poznania do Helsinek. Wylot zaplanowano w poniedziałki oraz piątki o godz. 20:25. Przylot do stolicy Finlandii przewidziano na godz. 23:15 lokalnego czasu. Wylot do stolicy Wielkopolski ustalono z kolei na godz. 14:50. Lądowanie w Poznaniu przewidziano na godz. 15:40, uwzględniając strefy czasowe. Lot w obu kierunkach potrwa 110 minut.

Jeszcze latem bieżącego roku do Gdańska, Krakowa i Warszawy doleci Finnair. Narodowy przewoźnik Finlandii rozszerza sieć połączeń, koncentrując się jednak przede wszystkim na rekreacyjnych miejscach docelowych. Więcej o tym pisaliśmy w TYM TEKŚCIE.
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Przewoźnicy niskokosztowi
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony