Partner serwisu

Ryanair rozszerza ofertę lotów łączonych do Mediolanu

inf. prasowa 23.11.2017

Ryanair rozszerza ofertę lotów łączonych do Mediolanu
fot Ryanair
Irlandzka linia rozszerza ofertę lotów łączonych na lotnisku Mediolan Bergamo o kolejne 31 tras. Łącznie pasażerowie będą korzystać ze 131 lotów łączonych.
Ryanair wprowadził z powodzeniem ofertę lotów łączonych do Bergamo w lipcu 2017 roku. Obecnie można skorzystać z tranzytu wewnątrz lotniska bez konieczności opuszczania strefy zastrzeżonej, nadać bagaż do miejsca docelowego bez koniecznościu odbioru i ponownego nadania w Mediolanie Bergamo oraz otrzymać jedno potwierdzenie rezerwacji na oba odcinki lotu łączonego.

Usługa lotów łączonych jest naszą najnowszą inicjatywą Ryanaira w ramach 4. roku realizacji programu „Always Getting Better”. – Z okazji uruchomienia lotów łączonych wprowadzamy do sprzedaży bilety od 39 zł. Bilety w promocyjnych cenach na podróż do stycznia 2018r. dostępne są na Ryanair.com do piątku (24 listopada) do północy.

Miejsce wylotu i nowe kierunki:

Budapeszt – Brindisi, Cagliari, Pescara
Hamburg – Neapol, Lamezia
Ibiza – Brindisi, Bari, Cagliari, Katania, Neapol, Palermo, Pescara, Lamezia
Kraków – Palermo
Lizbona – Cagliari, Palermo, Lamezia
Praga – Walencja
Saloniki – Bari, Malta, Palermo, Lamezia
Saragossa – Neapol, Lamezia
Walencja – Brema, Lamezia, Praga


Od marca 2018 roku irlandzkimi liniami do Mediolanu polecimy także z Ławicy. Połączenia będą wykonywanie dwa razy tygodniowo. W przypadku trasy Poznań-Bergamo promocja zaczyna się już od 85 zł. Od końca października ze stolicy Wielkopolski irlandzki przewoźnik lata również do Aten, Billund, Castellon, Ejlatu, Madrytu, Oslo i Tel Awiwu.
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Nowe połączenia lotnicze
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony