Partner serwisu

Ryanair przedłuża opcję bezpłatnej zmiany rezerwacji

Emilia Derewienko 21.03.2021

Ryanair przedłuża opcję bezpłatnej zmiany rezerwacji
fot. Piotr Bożyk
Ryanair przedłuży opcję zero złotych za zmianę w przypadku wszystkich rezerwacji dokonanych do 30 czerwca 2021 roku - poinformowano w oficjalnym komunikacie.
Programy szczepień nabierają tempa w całej Europie, a ograniczenia w podróżowaniu zostaną złagodzone w okresie letnich wakacji. Klienci Ryanaira mogą teraz zarezerwować wyjazd, wiedząc, że jeśli ich plany ulegną zmianie, mogą dwukrotnie przesunąć datę podróży w ramach zerowej opłaty za zmianę do końca października 2021 roku.

– Przyspieszenie programów wprowadzania szczepionek spowoduje zaszczepienie grup wysokiego ryzyka i osób starszych na początku lata, co naszym zdaniem doprowadzi do złagodzenia ograniczeń w podróżowaniu i wzrostu zapotrzebowania na podróże do takich krajów jak Grecja, Hiszpania, Włochy czy Portugalia – wyznała Dara Brady, dyrektor marketingu Ryanair.

Bezpłatna zmiana dotyczy lotów zarezerwowanych przed 30 czerwca. Linie tłumaczą, że podjęły ten krok w celu zapewnienia klientom spokojnego wypoczynku w sezonie letnim.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Przewoźnicy niskokosztowi
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony