Partner serwisu

Ryanair poleci z Modlina do Koszyc na Słowacji

Emilia Derewienko 17.12.2020

Ryanair poleci z Modlina do Koszyc na Słowacji
fot. Piotr Bożyk
Irlandzkie linie Ryanair ogłosiły uruchomienie nowej trasy z lotniska Warszawa-Modlin do słowackich Koszyc. Połączenie pojawi się w rozkładzie letnim przewoźnika, czyli od 30 marca 2021 roku.
Rejsy z podwarszawskiego lotniska do Koszyc na Słowacji będą realizowane trzy razy w tygodniu od 30 marca 2021 roku i staną się częścią letniego rozkładu lotów Ryanaira z Polski. Z okazji ogłoszenia nowej trasy, Ryanair wprowadził do sprzedaży bilety w promocyjnej cenie, które można zarezerwować jedynie do 19 grudnia.

– Od sezonu Lato 2020 otwieramy się na rynek słowacki. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że na mapie połączeń z Lotniska Warszawa-Modlin pojawi się nowy kierunek – Koszyce. Jest to niewątpliwy sukces, że w tak ciężkich czasach dla całej branży lotniczej, wspólnie z Ryanairem, staramy się nie tylko odbudowywać siatkę połączeń, które były regularnie obsługiwane na naszym lotnisku, ale też widzimy potencjał nowych destynacji. Jestem przekonany, że Koszyce będą cieszyć się dużym zainteresowaniem wśród naszych pasażerów – komentuje wiadomość Leszek Chorzewski, p.o. prezesa modlińskiego lotniska.

To kolejne nowe połączenie na sezon letni 2021 roku, ogłoszone przez przewoźnika w ostatnim czasie. Na początku grudnia Ryanair poinformował o nowej trasie z Portu Lotniczego Poznań do Wenecji. Także z Portu Lotniczego Gdańsk i Modlin od marca przyszłego roku szykują się dodatkowe loty – do Kijowa na Ukrainie.
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Nowe połączenia lotnicze
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony