Partner serwisu

Ryanair poleci jesienią na trasie Gdańsk – Wrocław

Rafał Dybiński 12.08.2020

Ryanair poleci jesienią na trasie Gdańsk – Wrocław
fot. Piotr Bożyk
Linie lotnicze Ryanair potwierdziły, że od 27 października wznowią połączenia krajowe na trasie Gdańsk – Wrocław. Bilety są już dostępne na oficjalnej stronie tanich linii lotniczych. 
Samoloty przewoźnika z Irlandii będą latały z Pomorza do stolicy Dolnego Śląska trzy razy w tygodniu, we wtorki, czwartki i soboty. Bilety na te połączenia są już dostępne na oficjalnej stronie tanich linii lotniczych.

Decyzja Ryanaira o przywróceniu lotów do Wrocławia zwiększa ofertę gdańskiego lotniska na połączenia krajowe. Przewoźnik z Irlandii od 4 września wznowi bowiem także loty na trasie z Gdańska do Krakowa.

Polskie Linie Lotnicze LOT obsługują natomiast już połączenia z Portu Lotniczego Gdańsk do Warszawy, Krakowa i Rzeszowa.

Ryanair oferuje znad Bałtyku także rejsy do Aarhus, Alicante, Aten, Belfastu, Billund, Birmingham, Bristolu, Burgas, Cork, Dublina, Edynburga, Goteborga, Hamburga, Kalamaty, Kijowa, portów Leeds-Bradford i Londyn-Stansted, na Maltę, Manchesteru, Bergamo, Newcastle, Odessy, Oslo-Torp, Pafos, Pizy, Sztokholmu i Wiednia. 

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Nowe połączenia lotnicze
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony