Partner serwisu

Ryanair połączy Poznań z Manchesterem i Helsinkami. Cztery nowe trasy z Polski

inf. pras 01.09.2021

Ryanair połączy Poznań z Manchesterem i Helsinkami. Cztery nowe trasy z Polski
fot. Piotr Bożyk
Linie lotnicze Ryanair ogłosiły zimowy rozkład lotów z Poznania oraz inaugurację czterech nowych połączeń. Łącznie od października tani przewoźnik zaoferuje 23 trasy ze stolicy Wielkopolski.
Na liście nowych miejsc docelowych z Poznania, obsługiwanych przez Ryanaira, pojawią się Amman, Bruksela, Helsinki czy Manchester. Z okazji ogłoszenia zimowego rozkładu niskokosztowiec z Zielonej Wyspy wprowadził wyjątkową ofertę „Kup jeden bilet, a na drugi dostaniesz 50 proc. zniżki”. Promocja obowiązuje jedynie 1 września na oficjalnej stronie przewoźnika i dotyczy lotów w bieżącym miesiącu oraz październiku na ponad 800 trasach.– Ryanair angażuje się w odbudowę ruchu lotniczego oraz turystyki w Polsce przywracając połączenia, a także uruchamiając nowe trasy. Z przyjemnością ogłaszamy więc cztery nowe polaczenia z Poznania do Ammanu, Brukseli, Helsinek i Manchesteru. Ryanair będzie obsługiwał łącznie 23 trasy z Poznania, co potwierdza, że podróże lotnicze wracają do poziomu sprzed pandemii – podkreślił Michał Kaczmarzyk, prezes Buzz, linii lotniczych wchodzących w skład Grupy Ryanair.

– Powrót ruchu lotniczego, w tych trudnych dla branży i dla naszego lotniska czasach pandemii, dzięki ofercie linii lotniczej Ryanair jest dla mieszkańców Poznania i Wielkopolski ogromną szansą na realizowanie szerokich planów podróżniczych. Po okresie wakacyjnym i największej siatce połączeń w historii lotniska, teraz sezon zimowy, z ogłoszonym przez Ryanair rozkładem lotów, ponownie otwiera optymistyczne perspektywy – nie krył radości Grzegorz Bykowski, wiceprezes portu Poznań-Ławica.– 23 trasy, a w tym cztery nowości pozwolą dotrzeć transportem lotniczym do zupełnie wyjątkowych miejsc. Premiery, jak Amman, Bruksela, Helsinki i Manchester, oczekiwane od dłuższego czasu, to kierunki tak różnorodne, że spełnią różne potrzeby naszych pasażerów, chcących oderwać się od codzienności. Oferta jest już w systemach rezerwacyjnych Ryanair, a dzięki przygotowanym przez tego przewoźnika promocjom, będzie można polecieć z Poznania na bardzo korzystnych warunkach. Teraz gorąco zachęcam, aby już tylko kupić bilet, wsiąść do samolotu i w najbezpieczniejszych z możliwych warunkach bezpieczeństwa udać się w swój lot – podsumował Bykowski.
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Lotniska regionalne
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony