Partner serwisu

Ryanair połączy Kraków z Nadrenią

Rafał Dybiński 10.09.2020

Ryanair połączy Kraków z Nadrenią
fot. Piotr Bożyk
Ryanair ogłosił nową trasę z Krakowa do Dusseldorfu Weeze. Połączenie będzie realizowane dwa razy w tygodniu od 27 października i stanie się częścią zimowego rozkładu lotów przewoźnika z Irlandii.
Pasażerowie mogą zarezerwować loty do Dusseldorfu w najniższych cenach aż do marca 2021 roku, podróżując w reżimie sanitarnym wprowadzonym przez Ryanaira w celu ochrony zdrowia pasażerów oraz załóg pokładowych. Z okazji ogłoszenia nowej trasy przewoźnik z Irlandii wprowadził do sprzedaży bilety na podróż od 27 października 2020 roku do stycznia 2021 w cenie od 169 zł. Rezerwacji lotów w promocyjnych cenach można dokonać jedynie na oficjalnej stronie linii lotniczych do piątku 11 września do północy.

– Cieszymy się z ogłoszenia nowej trasy z Krakowa do Dusseldorfu Weeze. Połączenie będzie realizowane dwa razy w tygodniu od 27 października i stanie się częścią zimowego rozkładu lotów Ryanaira – podkreśliła Olga Pawlonka, reprezentująca tanie linie lotnicze z Zielonej Wyspy.  

– Z okazji ogłoszenia nowej trasy Ryanair wprowadził do sprzedaży bilety na podróż od 27 października 2020 roku do stycznia 2021 w cenie od 169 zł. Rezerwacji lotów w promocyjnych cenach można dokonać jedynie do piątku (11 września) do północy. Aby zdążyć z rezerwacją najlepiej wejść już teraz na oficjalną stronę – dodała Pawlonka. 

Ryanair 27 października wznowi także połączenie krajowe na trasie Gdańsk – Wrocław. Samoloty przewoźnika z Irlandii będą latały z Pomorza do stolicy Dolnego Śląska trzy razy w tygodniu, a konkretnie we wtorki, czwartki i soboty. Decyzja o przywróceniu lotów do Wrocławia zwiększa ofertę gdańskiego lotniska na połączenia krajowe. Przewoźnik z Irlandii od 4 września wznowił bowiem także loty na trasie do Krakowa.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Nowe połączenia lotnicze
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony