Partner serwisu

Ryanair ogłosił pięć nowych tras z Polski

Rafał Dybiński 11.08.2020

Ryanair ogłosił pięć nowych tras z Polski
fot. Piotr Bożyk
Linie lotnicze Ryanair ogłosiły rozkład lotów z Polski na zimę 2020/2021. Przewoźnik z Irlandii będzie operował na ponad 200 trasach. Pięć nowych zakłada loty z Gdańska i Krakowa do Billund, z Poznania do Lwowa i Manchesteru oraz z Modlina do Charkowa.
Podróżni znad Wisły, Odry i Warty będą mieć do dyspozycji więcej lotów do Dublina, Goteborga, Kijowa, Londynu, Oslo i Sztokholmu. Każdego tygodnia przewoźnik z Irlandii obsłuży w sumie prawie 700 powietrznych rejsów.

– Cieszymy się, że pasażerowie podróżujący z Polski zyskają jeszcze więcej lotów w najniższych cenach. Nasz rozkład lotów z Polski na zimę 2020/2021 liczy ponad 200 tras, w tym między innymi nowe połączenia z Gdańska i Krakowa do Billund, z Poznania do Lwowa i Manchesteru oraz z Modlina do Charkowa, a także dodatkowe loty do Dublina, Goteborga, Kijowa, Londynu, Oslo i Sztokholmu – przyznała Olga Pawlonka, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu Ryanaira w Europie Środkowo-Wschodniej i na Bałkanach.

– Pasażerowie mogą teraz zarezerwować loty na ponad 200 trasach aż do marca 2021 roku. Z okazji ogłoszenia nowego rozkładu lotów, Ryanair wprowadził do sprzedaży bilety z/do Polski na podróż od końca października 2020 do stycznia 2021 w cenie od 69 zł. Rezerwacji lotów w promocyjnej cenie można dokonać jedynie do czwartku na oficjalnej stronie przewoźnika – dodała Pawlonka.

Linie lotnicze z Zielonej Wyspy zachęcają wszystkich pasażerów do przestrzegania zasad lotów w reżimie sanitarnym, które wprowadzone zostały w maju. Obowiązkowe jest noszenia maseczek, a liczba usług bezgotówkowych na pokładach samolotów jest ograniczona.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Nowe połączenia lotnicze
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony