Partner serwisu

Ryanair ogłasza trzy nowe trasy z Polski na sezon zimowy

Emilia Derewienko 10.07.2020

Ryanair ogłasza trzy nowe trasy z Polski na sezon zimowy
fot. Piotr Bożyk
Irlandzki przewoźnik ogłosił w piątek (10 lipca) trzy nowe trasy z Polski. Wszystkie połączenia Ryanaira wykonywane będą dwa razy w tygodniu od 25 października, i staną się częścią zimowego rozkładu lotów z kraju.
Pod koniec października Ryanair połączy Port Lotniczy Gdańsk i Kraków Airport z duńskim Billund, znanym też z miasteczka Lego – to właśnie w Billund założono firmę, produkującą legendarne klocki. Trzecie połączenie to rejs z Portu Lotniczego Poznań do Manchesteru. Wszystkie rejsy będą się odbywać dwa razy w tygodniu.

Z okazji ogłoszenia nowych tras Ryanair wprowadził do sprzedaży bilety – odpowiednio już od 95 zł i 119 zł. Rezerwacji lotów w tych cenach można dokonać jedynie w systemie sprzedażowym przewoźnika doponiedziałku (13 lipca) do północy. – Cieszymy się z ogłoszenia trzech nowych tras z Polski. Nasz rozkład lotów na sezon zima 2020/2021 zyska dwa połączenia do Daniii i jedno do Wielkiej Brytanii – mówi Olga Pawlonka, przedstawicielka linii na ten region Europy.

Połączenia te zostaną otwarte dopiero w październiku, jednak już teraz przewoźnik powraca ze swoimi usługami po najostrzejszej fazie pandemii koronawirusa. W lipcu Ryanair wznowi loty do ponad 200 destynacji z i do Polski. W obecnym miesiącu linie planują przewieźć w sumie 4,5 mln pasażerów.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Nowe połączenia lotnicze
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony