Partner serwisu

Ryanair ogłasza nową trasę. Połączenie Wrocław – Olsztyn-Mazury wystartuje latem

Emilia Derewienko 16.03.2021

Ryanair ogłasza nową trasę. Połączenie Wrocław – Olsztyn-Mazury wystartuje latem
fot. Ryanair
Ryanair ogłosił we wtorek (16 marca) nową krajową trasę na lato 2021. Połączenie Wrocław – Olsztyn-Mazury będzie wykonywane od lipca 2021 roku i stanie się częścią letniego rozkładu lotów irlandzkiego przewoźnika z Polski.
Połączenie z Portu Lotniczego Wrocław do lotniska Olsztyn-Mazury zostanie zainaugurowane 2 lipca 2021 roku i będzie realizowane dwa razy w tygodniu. Trasa stanie się częścią rozkładu lotów Ryanaira z Polski. – W ofercie przewoźnika jest już Gdańsk, a zatem osoby planujące tegoroczny urlop w Polsce, nad Bałtykiem lub na Mazurach, otrzymują znakomitą propozycję bezpiecznej, szybkiej i wygodnej podróży do jednych z najbardziej atrakcyjnych regionów kraju – skomentował Jarosław Sztucki, dyrektor sprzedaży i marketingu Portu Lotniczego Wrocław.

– Ilość rezerwacji noclegów na Warmii i Mazurach, dokonywanych przez mieszkańców południowej Polski pokazuje, że loty krajowe mają w sobie warty odkrywania potencjał, zwłaszcza podczas pandemii. Rozkład lotów będzie sprzyjać mieszkańcom dwóch, niemal skrajnie oddalonych od siebie regionów, by choćby spędzić udany weekend – mówił Gustaw Marek Brzezin, Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

Pasażerowie, którzy zdecydują się spędzić urlop w kraju, mogą teraz zarezerwować lot na kolejnej trasie krajowej w najniższej cenie z opcją zero złotych za zmianę rezerwacji. Mając na uwadze stale zmieniające się ograniczenia dotyczące COVID-19, klienci mogą teraz rezerwować lot na zasłużony wypoczynek wiedząc, że jeśli będą musieli zmienić datę podroży, mogą to zrobić dwukrotnie i całkowicie bezpłatnie aż do 31 października.
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Nowe połączenia lotnicze
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony