Partner serwisu

Ryanair: Od wakacji częściej z Modlina na Teneryfę

Emilia Derewienko 09.03.2021

Ryanair: Od wakacji częściej z Modlina na Teneryfę
fot. Piotr Bożyk
Tanie linie Ryanair ogłosiły we wtorek (9 marca) zwiększenie częstotliwości lotów z Portu Lotniczego Warszawa-Modlin na Teneryfę do 3 tygodniowo. Dodatkowe połączenia wystartują w tegorocznym sezonie letnim.
W związku z programami szczepień, które nabiorą tempa w nadchodzących miesiącach, prawdopodobnie ruch turystyczny wzrośnie, a Ryanair będzie obsługiwał trzy loty tygodniowo łączące lotnisko Warszawa-Modlin z Teneryfą w szczytowych miesiącach sezonu letniego – głosi komunikat irlandzkich linii.
 
Mając na uwadze, że ograniczenia dotyczące pandemii koronawirusa zmieniają się dynamicznie, Ryanair zezwala teraz na maksymalnie dwie bezpłatne zmiany daty podróży w przypadku wszystkich rezerwacji dokonanych przed 31 marca 2021 roku. Podróżni będą mogli dokonać bezpłatnych zmian dwukrotnie do końca października 2021 roku.

Miesiąc temu informowaliśmy również o otwarciu przez irlandzkiego przewoźnika trasy z Krakowa na grecką wyspę Santorini. Linie mocno przygotowują się również na sezon zimowy 2021/2022 – ostatnio Ryanair szczycił się planowanym otwarciem 700 tras z wylotem od października 2021 roku.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Nowe połączenia lotnicze
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony