Partner serwisu

Ryanair obsłuży w sierpniu 1600 tras i osiągnie 60 proc. oferowania

Rafał Dybiński 06.08.2020

Ryanair obsłuży w sierpniu 1600 tras i osiągnie 60 proc. oferowania
fot. Piotr Bożyk
Linie lotnicze Ryanair poinformowały w oficjalnym komunikacie o przywróceniu od 1 sierpnia 60 proc. pierwotnego rozkładu lotów.
Przewoźnik z Irlandii przewiózł w lipcu 4,4 miliona pasażerów do miejsc docelowych w całej Europie, ponownie łącząc przyjaciół i rodziny oraz umożliwiając osobom pracującym za granicą powrót do pracy, a także przewożąc turystów do najpopularniejszych kurortów na kontynencie.

Ryanair będzie nadal zwiększał częstotliwość lotów przez cały sierpień, obsługując ponad 1600 tras i ponad 11 000 lotów tygodniowo w ramach swojej siatki połączeń. Wszystko dzięki zwiększającemu się od czerwca popytowi na podróże powietrzne.

Linie lotnicze zachęcają wszystkich pasażerów do przestrzegania zasad lotów w reżimie sanitarnym, które wprowadzone zostały w maju. Obowiązkowe jest noszenia maseczek, a liczba usług bezgotówkowych na pokładach samolotów jest ograniczona. Przewoźnik z Irlandii wprowadził do sprzedaży bilety już od 69 zł za lot w jedną stronę, które są dostępne w promocyjnej cenie na oficjalnej stronie linii lotniczych.

– Od wznowienia naszego rozkładu lotów pod koniec czerwca liczba pasażerów stale rośnie, w wyniku czego z przyjemnością ogłaszamy, że od sierpnia będziemy realizowali aż 60 proc. pierwotnie planowanych lotów. Cieszymy się, że zarówno nasi pracownicy jak i pasażerowie stosują się do nowych zasad reżimu sanitarnego. Zachęcamy również do tego wszystkich, którzy planują lot w sierpniu – wyznał Eddie Wilson, prezes Ryanaira. 

– Zaufanie podróżnych wyraźnie powraca, z niecierpliwością czekamy więc na powrót naszych klientów, którzy mogą podróżować do ponad 200 miast w Europie w najniższych cenach. Jesteśmy również dumni z faktu, że możemy odegrać naszą rolę w ponownym uruchomieniu europejskiej branży turystycznej. Z tej okazji wprowadzamy do sprzedaży bilety w cenie od 69 zł za lot w jedną stronę. Rezerwacji lotów w promocyjnych cenach można dokonać na naszej stronie lub przez aplikację – dodał Wilson. 

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Nowe połączenia lotnicze
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony