Partner serwisu

Ryanair: Kolejne trasy z Gdańska na lato. Będą loty na Kretę i Santorini

Emilia Derewienko 06.04.2021

Ryanair: Kolejne trasy z Gdańska na lato. Będą loty na Kretę i Santorini
fot. Piotr Bożyk
Irlandzkie linie Ryanair ogłosiły dwie nowe, wakacyjne trasy z Portu Lotniczego Gdańsk. Oprócz tego przewoźnik zwiększy częstotliwość rejsów do jednego z najpopularniejszych miejsc wypoczynkowych z lotniska Warszawa-Modlin.
Ryanair ogłosił, że w sezonie letnim polecimy z Portu Lotniczego Gdańsk na dwie greckie wyspy: Kretę oraz Santorini. Oba połączenia będą realizowane dwa razy w tygodniu.

Co ciekawe, połączenie z Gdańska na Kretę i Santorini ogłosił w drugiej połowie marca największy konkurent Ryanaira, węgierskie linie lotnicze Wizz Air. Przewoźnik zapowiedział uruchomienie lotów na czerwiec 2021 roku. Jedyna różnica to ta, że Wizz Air na Kretę poleci do Heraklionu, podczas gdy Ryanair – do Chanii.

Poza nowymi połączeniami, Ryanair planuje również zwiększyć częstotliwość lotów z Portu Lotniczego Warszawa-Modlin na Majorkę, z dwóch do trzech rejsów tygodniowo. Nowe trasy oraz dodatkowe loty uruchomione zostaną w lipcu i staną się częścią rozkładu lotów Ryanaira z Polski na lato 2021.

W związku z sytuacją epidemiczną pasażerowie linii Ryanair mają również prawo do dwukrotnej bezpłatnej zmiany rezerwacji. Tę opcję podróżni mogą wykorzystać do 31 października tego roku.
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Nowe połączenia lotnicze
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony