Partner serwisu

Ryanair: Dodatkowe loty do Kijowa z Modlina i Gdańska

Emilia Derewienko 09.12.2020

Ryanair: Dodatkowe loty do Kijowa z Modlina i Gdańska
fot. Piotr Bożyk
Linie Ryanair ogłosiły w środę (9 grudnia) uruchomienie dodatkowych lotów na dwóch popularnych trasach do Kijowa. Połączenia z Portu Lotniczego Warszawa-Modlin oraz Portu Lotniczego Gdańsk do stolicy Ukrainy będą dostępne w sezonie letnim 2021 roku.
Dodatkowe połączenia z Warszawy-Modlin do Kijowa będą wykonywane sześć razy w tygodniu, natomiast z Gdańska do Kijowa – cztery razy w tygodniu. Loty zostaną uruchomione 28 marca 2021 roku.

Jak wynika z informacji przewoźnika, Ryanair zaoferuje najniższe ceny na obu trasach, już od 99 zł. Bilety w promocyjnej cenie można zarezerwować jedynie w systemie rezerwacyjnym linii do końca grudnia 2020 roku, a ich dostępność jest ograniczona.

To kolejne połączenia, ogłoszone do uruchomienia przez taniego irlandzkiego przewoźnika w ostatnim czasie. We wtorek (8 grudnia) linie zapowiedziały otwarcie nowej trasy z Poznania do Treviso w pobliżu Wenecji. Na początku grudnia Ryanair ogłosił otwarcie nowej bazy w Treviso, skąd będzie można polecieć do 45 miejsc w Europie.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Nowe połączenia lotnicze
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony