Partner serwisu

Ryanair: Cztery nowe trasy z Polski na lato. Polecimy m.in. z Modlina do Pragi

Emilia Derewienko 16.03.2021

Ryanair: Cztery nowe trasy z Polski na lato. Polecimy m.in. z Modlina do Pragi
fot. Piotr Bożyk
Linie Ryanair ogłosiły we wtorek 16 marca ogłosiła 1 nową trasę krajową oraz 3 międzynarodowe – do Wielkiej Brytanii, Czech oraz Norwegii. Połączenia będą realizowane od 2 lipca i staną się częścią letniego rozkładu lotów Ryanaira z Polski.
Połączenia będą wykonywane od 2 lipca 2021 roku. Chodzi o loty na krajowej trasie Wrocław – Olsztyn-Mazury, o której pisaliśmy tutaj, a także na trasach międzynarodowych: Warszawa-Modlin – Praga, Katowice – Oslo oraz Poznań – Birmingham. Połączenie Katowice – Oslo będzie realizowane cztery razy w tygodniu, natomiast pozostałe – dwa razy w tygodniu.

Mając na uwadze stale zmieniające się ograniczenia dotyczące COVID-19, klienci mogą teraz rezerwować lot na wypoczynek wiedząc, że jeśli będą musieli zmienić datę podroży, mogą to zrobić dwukrotnie i całkowicie bezpłatnie aż do 31 października – informuje przewoźnik.

Irlandzki przewoźnik prężnie przygotowuje się do sezonu letniego. Wcześniej linie zapowiedziały nowe połączenie z Kraków Airport na grecką wyspę Santorini, a niedawno ogłosiły zwiększoną liczbę połączeń z Modlina na Teneryfę od sezonu letniego.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Lotniska regionalne
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony