Partner serwisu

Ruszyły rejsy airBaltic z Finlandii do Holandii

Rafał Dybiński 07.06.2022

Ruszyły rejsy airBaltic z Finlandii do Holandii
fot. Piotr Bożyk
Linie lotnicze airBaltic zainaugurowały rejsy między fińskim Tampere i holenderskim Amsterdamem. Przewoźnik z Łotwy obsługuje trasę dwa razy w tygodniu.
Charakterystyczne limonkowe airbusy A220-300 airBaltic odlatują z Tampere o godz. 17:00 lokalnego czasu w środy i niedziele. Lądowanie w największym porcie lotniczym Holandii przewidziano na godz. 18:30. Uwzględniając strefy czasowe lot trwa dokładnie 150 minut.

Rejs powrotny startuje z Amsterdamu o godz. 19:40 i dociera do Finlandii o godz. 23:00 lokalnego czasu. Lot w tym przypadku trwa nieznacznie krócej, bowiem 140 minut.

Oprócz połączenia do Holandii airBaltic oferują z Tampere także rejsy do Oslo, Kopenhagi, Frankfurtu nad Menem, Monachium, Malagi, Rygi oraz na grecką wyspę Rodos.

- Dopiero przed miesiącem otworzyliśmy naszą nową bazę w Tampere i jak dotąd popyt spełnił nasze oczekiwania. Systematycznie zamierzamy rozszerzać sieć naszych połączeń z tego dynamicznie rozwijającego się i pięknego miasta - podkreślił Martin Gauss, prezes airBaltic.

Przewoźnik z Łotwy aktualnie oferuje loty do ponad 70 miejsc docelowych w Europie i na Bliskim Wschodzie ze swoich czterech baz w regionie Bałtyku. Jego jednolita flota składa się już z 36. airbusów A220-300.
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Nowe połączenia lotnicze
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony