Partner serwisu

Rusłan An-124 doleciał do Chin z pociągami maglev z Niemiec

Rafał Dybiński 07.07.2020

Rusłan An-124 doleciał do Chin z pociągami maglev z Niemiec
fot. Max Bögl
Antonov Airlines przetransportowały dwa magnetyczne pociągi Max Boegl TSB z Monachium w Niemczech do Chengdu w Chinach – informuje "Air Cargo News".
Wyjątkową usługę zrealizowano z pomocą Rusłana An-124-100, który pojawił się kilka razy w Polsce przy rejsach cargo z ładunkami pilnej potrzeby.

Do załadunku i rozładunku magnetycznych pociągów, ważących 36 ton i o wymiarach 12,6 m x 2,8 m x 3,7 m, wykorzystano specjalistyczny system mocowania, aby zapobiec ich uszkodzeniu podczas podróży.

– To był trudny i jednocześnie interesujący projekt dla Antonov Airlines. Jego realizacja wymagała starannego przygotowania lotu. Dziękujemy KN Airlift za skuteczną współpracę i okazane zaufanie – podkreślił Andrij Błagowisnyj, dyrektor handlowy firmy z Ukrainy.

– Ten ekscytujący projekt oparto na pracy wszystkich zaangażowanych stron. Bardzo doceniamy profesjonalne podejście naszego cenionego partnera, jakim jest Antonov Airlines – dodał Timo Kaden, kierownik sprzedaży i operacji w KN Airlift.

Przelot magnetycznych pociągów Max Boegl z Monachium do Chengdu odbył się z międzylądowaniem w Ałmatach. Rusłan An-124-100 uzupełnił paliwo w byłej stolicy Kazachstanu.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Cargo lotnicze
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony