Partner serwisu

Rekruterzy Emirates odwiedzą 30 miast w 6 tygodni. Dwa dni w Warszawie

Redakcja/inf. pras. 17.05.2022

Rekruterzy Emirates odwiedzą 30 miast w 6 tygodni. Dwa dni w Warszawie
fot. Emirates
Linie lotnicze Emirates poszukują utalentowanych osób z pasją, którzy dołączą do ich załogi pokładowej. Spotkania w Warszawie odbędą się 29 i 30 maja.
Podróże lotnicze odżyły, a dział kadr linii lotniczych Emirates jest zajęty rekrutacją, która potrwa do końca czerwca w 30 miastach. W ramach podróży z Australii do Wielkiej Brytanii, przedstawiciele przewoźnika odwiedzą dziesiątki europejskich miast, a także Kair, Algier, Tunis i Bahrajn.

– Dla osób zainteresowanych karierą lotniczą, nie ma bardziej ekscytującej linii lotniczej niż Emirates. Odkąd w listopadzie rozpoczęliśmy rekrutację personelu pokładowego widzimy ogromne zainteresowanie wśród kandydatów – powiedział Abdulaziz Al Ali, wiceprezes wykonawczy ds. zasobów ludzkich w Emirates Group.

– Chociaż część procesu aplikacyjnego odbywa się online, zawsze staramy się spotkać z naszymi kandydatami osobiście, kiedy tylko jest to możliwe, i dlatego nasz zespół Talent Acquisition odbędzie w ciągu najbliższych 6 tygodni podroż po 30 miastach, dzięki temu będzie mógł ocenić potencjalnych kandydatów – dodał Abdulaziz Al Ali.

Prawdziwie globalny zespół personelu pokładowego Emirates reprezentuje 160 narodowości, odzwierciedlając międzynarodową działalność linii w ponad 130 miastach na 6 kontynentach. Cała załoga Emirates przebywa na co dzień w Dubaju, korzystając z zakwaterowania zapewnionego przez firmę, wynagrodzenia wolnego od podatku i z wielu innych korzyści. Zainteresowani kandydaci mogą przeczytać więcej o roli personelu pokładowego Emirates i zaaplikować online poprzez dedykowaną stronę
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony