Partner serwisu

Rekordowy rozkład lotów Ryanaira z portu w Modlinie. Siedem nowych tras

Redakcja/inf. pras. 29.04.2021

Rekordowy rozkład lotów Ryanaira z portu w Modlinie. Siedem nowych tras
fot. Grzegorz Dąbrowski, PL Warszawa-Modlin
Ryanair ogłosił 54 trasy, w tym siedem nowych, m.in. do Chorwacji, Grecji i Włoch, które będą dostępne dla klientów Lotniska Warszawa-Modlin już w sezonie Lato 2021 – poinformowano w oficjalnym komunikacie. 
W szczycie najbliższego letniego sezonu  Port Lotniczy Warszawa-Modlin będzie obsługiwał 175 rejsów tygodniowo na 54 trasach, w tym siedmiu nowych. Już niedługo z podwarszawskiego portu będzie można podróżować cztery razy w tygodniu do Bari, trzy razy w tygodniu do Koszyc i dwa razy w tygodniu do Katanii, Zadaru, Pragi oraz na Rodos i Zakintos.

Oprócz nowych tras atrakcyjne dla szukających zasłużonego odpoczynku w sezonie wakacyjnym będą na pewno loty na Kretę, Majorkę, Sycylię czy Teneryfę. W nadchodzących miesiącach zwiększy się także częstotliwość rejsów na wielu popularnych kierunkach, takich jak: Alicante, Ateny, Barcelona, Bergamo, Burgas, Bruksela-Charleroi, Dublin, Edynburg, Eindhoven, Londyn-Stansted, Madryd, Paryż-Beauvais, Rzym-Ciampino oraz Wiedeń.

– Narodowy Program Szczepień przyspiesza i daje nadzieję na powrót do latania. Polacy tęsknią za możliwością podróżowania i podobnie jak nasi pasażerowie wierzę, że już niebawem niebo nad Europą będzie wolne od obostrzeń i komplikacji dla podróżnych. W szczycie sezonu Lato 2021 siatka połączeń Lotniska Warszawa/Modlin będzie rozbudowana do poziomu porównywalnego z tym, jaki zapewnialiśmy przed pandemią koronawirusa – podkreślił Leszek Chorzewski, p.o. Prezesa Zarządu Mazowieckiego Portu Lotniczego Warszawa-Modlin Sp. z o.o.

– Ponieważ programy szczepień będą kontynuowane w nadchodzących miesiącach, a ruch lotniczy wzrośnie, z radością ogłaszamy nasz rozszerzony rozkład lotów z Warszawy/Modlin na lato 2021, obejmujący 175 lotów tygodniowo na 54 trasach, w tym siedem nowych do popularnych miejsc wakacyjnych. Polskie rodziny mogą teraz zarezerwować zasłużony urlop ze świadomością, że jeśli z jakiegoś powodu ich plany ulegną zmianie, mogą nawet dwukrotnie przesunąć termin podróży w ramach 0 złotych opłaty za zmianę do końca października 2021 roku. Z okazji ogłoszenia rozszerzonego rozkładu lotów wprowadzamy do sprzedaży bilety w cenie od 89 zł na loty do końca października. Rezerwacji lotów w promocyjnej cenie można dokonać jedynie na naszej oficjalnej stronie do niedzieli 2 maja do północy – powiedziała Olga Pawlonka, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu Ryanaira w Europie Środkowo-Wschodniej.

Warto pamiętać, że bezpośrednio na lotnisku można zrobić testy diagnostyczne w kierunku COVID-19. Testy mogą wykonać pasażerowie wylatujący, jak również przylatujący na Lotnisko Warszawa/Modlin. Punkt diagnostyczny Centrum Medycznego Damiana otwarty jest 24 godziny na dobę, oferując podróżnym dwa rodzaje testów – antygenowe i RT-PCR, których wyniki wydawane są w języku polskim i angielskim.
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Przewoźnicy niskokosztowi
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony