Partner serwisu

Rejsy PLL LOT z USA do Warszawy już bez ograniczeń

Rafał Dybiński 13.11.2020

Rejsy PLL LOT z USA do Warszawy już bez ograniczeń
fot. Piotr Bożyk
Rejsy Polskich Linii Lotniczych LOT ze Stanów Zjednoczonych do Polski, nie będą już oferowane w formule czarterowej – poinformowano w oficjalnym komunikacie.
Zmiana charakteru transatlantyckich lotów to efekt publikacji nowego Rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie zakazów w ruchu lotniczym, które obowiązuje od dnia 11 listopada.

Wszystkie połączenia pomiędzy Nowym Jorkiem i Chicago a Warszawą, oferowane przez narodowego przewoźnika znad Wisły, dostępne są w otwartej sprzedaży przez systemy rezerwacyjne oraz jego oficjalną stronę. Zakup biletu na te rejsy nie wymaga już dodatkowej rejestracji.

Warto jednak zwrócić uwagę, że zmiana formuły rejsów nie ma wpływu na obostrzenia epidemiczne związane z przekroczeniem granicy. Przed zakupem biletu i przed wylotem każdy pasażer powinien upewnić się, że spełnia kryteria wjazdu do Polski. Osoby nieposiadające takich uprawnień, nie zostaną wpuszczone na pokład samolotu.

System rezerwacyjny Polskich Linii Lotniczych LOT oferuje znów bilety do San Francisco. Narodowy przewoźnik znad Wisły trasę do Kalifornii miał zainaugurować w sierpniu tego roku, jednak z powodu pandemii koronawirusa SARS-CoV-2 musiał z tego zrezygnować. Na zachodnie wybrzeże w Stanów Zjednoczonych będzie można bezpośrednio polecieć z Warszawy od czerwca 2021 roku. Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
PLL LOT
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony