Partner serwisu

Rejsy PLL LOT z USA do Warszawy i Krakowa nadal czarterowe

Rafał Dybiński 15.10.2020

Rejsy PLL LOT z USA do Warszawy i Krakowa nadal czarterowe
fot. Piotr Bożyk
Rejsy PLL LOT ze Stanów Zjednoczonych do Polski, zaplanowane do 26 października, będą nadal organizowane w formule czarterowych rejsów specjalnych ze względu na przedłużenie rządowych obostrzeń epidemicznych - poinformowano w oficjalnym komunikacie.
Narodowy przewoźnik znad Wisły zorganizuje w niespełna dwa tygodniach w sumie dziewięć lotów z Nowego Jorku do Warszawy. Pierwszy odbył się w środę, a kolejne zaplanowano 16, 17, 18, 19, 21, 23, 24 i 25 października.

Poza tym linie lotnicze z Żurawiem polecą siedmiokrotnie z Chicago do stolicy. Pierwszy rejs odbył się w środę, a kolejne ustalono na 16, 17, 20, 23, 24 i 26 października. 19 i 25 października zaplanowano także loty z Wietrznego Miasta do Krakowa.

Osoby posiadające prawo do wjazdu na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej i zainteresowane zakupem biletów na wymienione połączenia z Nowego Jorku do Warszawy oraz z Chicago do Warszawy lub Krakowa, proszone są o przesłanie zgłoszenia na adres rescue.flights@lot.pl.

Poprawnie wypełnione zgłoszenie musi zawierać imię i nazwisko, obywatelstwo zgodnie z paszportem, dane kontaktowe (telefon i adres mailowy) oraz preferowaną trasę podróży i jej termin. Sprzedaż biletów na wskazane powyżej loty odbywa się za pośrednictwem Contact Center LOT. Konsultanci skontaktują się telefonicznie z każdą osobą, która dokona poprawnego zgłoszenia drogą mailową.

W przypadku anulowania rejsu ze Stanów Zjednoczonych do Polski, pasażerom PLL LOT przysługuje bezpłatna wymiana biletu na jeden z czarterowych rejsów specjalnych organizowanych do 26 października lub jeden z rejsów rozkładowych, zaplanowanych na tej samej trasie od 26 października. Warunkiem zamiany jest zachowanie tej samej trasy podróży.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
PLL LOT
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony