Partner serwisu

Rego-Bis poleci z Air Montenegro z Katowic do Podgoricy

Redakcja/inf. pras. 11.05.2022

Rego-Bis poleci z Air Montenegro z Katowic do Podgoricy
Embraer 195 w malowaniu Air Montenegro fot. Piotr Bożyk
Touroperator Rego-Bis rozpoczyna współpracę z czarnogórskim przewoźnikiem lotniczym Air Montenegro. W sezonie lato 2022 przewoźnik będzie wykonywać loty na zlecenie biura z Katowic (KTW) do Podgoricy (TGD). Pierwszy rejs jest zaplanowany na 16 czerwca, a ostatni na 29 września. Rotacja będzie wykonywana raz w tygodniu, a konkretnie w czwartki, wąskokadłubowym airbusem A320.
– Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że rozpoczynamy współpracę czarterową z Rego-Bis. Rejsy oferowane w szczycie sezonu letniego umożliwią odwiedzenie Czarnogóry przez wielu turystów z Polski. Air Montenegro oferuje wysoki standard usług dla swoich partnerów, dlatego wierzymy, że ogłoszone rejsy do Podgoricy to dopiero początek naszej współpracy, która będzie się rozwijać w następnych latach – wyznała Dragana Frantov Nikolić, GM Commercial w Air Montenegro.

 – Cieszymy się na podjęcie współpracy z Air Montenegro w sezonie 2022  – stwierdziła z kolei Gabriela Mańka-Sokullu właścicielka Rego-Bis.  – Sezon 2022 jest znowu inny od poprzednich, obwarowany innymi okolicznościami. Jednak wierzymy, iż mimo tego sezon będzie dla nas udany i współpraca z Air Montenegro jest kolejnym strategicznym zaplanowanym posunięciem, który będzie rozwijany w kolejnych latach  – 
podkreśliła Gabriela Mańka-Sokullu.

– Rego-Bis jako największe polskie biuro podróży na rynku bałkańskim, był naturalnym wyborem na partnera strategicznego Air Montenegro w naszym kraju. Pomimo trudnej sytuacji na rynku turystycznym udało nam się wprowadzić nowego przewoźnika do Polski. Wiele pracy zostało wykonane, ale i wiele jeszcze przed nami. W najbliższych latach planujemy skokową ekspansję Air Montenegro w Polsce, aby móc przybliżyć Polakom jeszcze bardziej ten wspaniały, adriatycki kraj z jego unikatową kulturą i zachwycającymi widokami – podsumował Michał Wichrowski, współzałożyciel PMA Aviation i przedstawiciel Air Montenegro w Polsce.

Rego-Bis to polski touroperator, który 29 lat oferuje Polakom wyjazdy zagraniczne. Jako jeden z pierwszych zaoferował wyjazdy autokarowe do Turcji oraz był pionierem w wylotach czarterowych do Turcji (Antalya i Izmir), Bułgarii (Burgas), a w ostatnich latach do Albanii (Tirana) i Macedonii (Ohryda). Jest liderem w liczbie klientów wysyłanych do krajów bałkańskich z Polski.

Air Montenegro to narodowy przewoźnik Czarnogóry oferujący rejsy regularne i czarterowe z Podgoricy i Tivatu do Europy i Azji. Jednym z głównych celów przewoźnika jest promocja Czarnogóry i rozwój turystyki przyjazdowej do kraju. Dysponuje flotą Embraerów 195 oraz leasinguje w formule wet-lease airbusa A320.

PMA Aviation to firma doradcza zajmującą się rozwojem połączeń lotniczych z polskich lotnisk oraz wprowadzaniem i obsługą nowych przewoźników lotniczych na polskim rynku lotniczym w zakresie obsługi prawnej, komercyjnej oraz operacyjnej.
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Lotniska regionalne
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony