Partner serwisu

Qatar Airways wznowią od 16 grudnia rejsy do Warszawy

Rafał Dybiński 12.11.2020

Qatar Airways wznowią od 16 grudnia rejsy do Warszawy
fot. Qatar Airways
Linie lotnicze Qatar Airways poinformowały w oficjalnym komunikacie o wznowieniu w najbliższych tygodniach rejsów długodystansowych do dziewięciu destynacji. Wśród nich jest Warszawa.
Loty z Doha do stolicy Polski zaplanowano od 16 grudnia w częstotliwości trzech w tygodniu. Dwa dni później wystartują również w tej samej konfiguracji rejsy do Kijowa.

Wznowienie dziewięciu ogłoszonych długodystansowych tras rozpoczęło 5 listopada gruzińskie Tbilisi, obsługiwane raz w tygodniu. 13 listopada ruszą loty do Algieru, realizowane dwa razy w tygodniu.

Częściej do USA

Przewoźnik z Bliskiego Wschodu od 14 listopada będzie realizować aż czternaście razy w tygodniu połączenie z Nowym Jorkiem i dwa razy w tygodniu z Miami. Dobę później ruszy natomiast trzecia z amerykańskich tras. Rejsy do Chicago zaplanowano w częstotliwości dziewięciu w tygodniu.

4 grudnia wznowione zostaną loty do Phuket. Tajski kurort będzie obsługiwany dwa razy w tygodniu. 15 grudnia listę destynacji uzupełnią Seszele, dokąd zaplanowano trzy rejsy w tygodniu.

Dwie nowe trasy

Pod koniec bieżącego roku uruchomione zostaną ponadto dwie nowe trasy. 14 grudnia wystartują loty do Luandy. Stolica Angoli będzie obsługiwana raz w tygodniu. Dobę później ruszy natomiast połączenie do San Francisco. Rejsy do Kalifornii będą realizowane w częstotliwości czterech w tygodniu.

– Cieszymy się, że możemy kontynuować odbudowę naszej sieci, wznawianie tras i dodawanie nowych połączeń. Naszym priorytetem jest nie tylko jak najszybsze ponowne uruchomienie większości naszych istniejących destynacji, ale także uruchomienie nowych tras – podkreślił Akbar Al Baker, prezes Qatar Airways.

– Nasza flota zaawansowanych technologicznie samolotów A350-1000 pozwala nam być liderem w branży, zapewniając pasażerom lepszą komunikacje i elastyczność podróżowania. Dzięki ponad 700 tygodniowym lotom do ponad 100 miejsc docelowych i planom powiększenia naszej siatki do ponad 125 miejsc do końca sezonu zimowego nasi klienci będą mogli, kiedy chcą i bezpiecznie, podróżować po całym świecie – podsumował Al Baker.
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Nowe połączenia lotnicze
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony