Partner serwisu

Qatar Airways ponownie wylądowały na Phuket

Redakcja/inf. pras. 07.07.2021

Qatar Airways ponownie wylądowały na Phuket
fot. Qatar Airways
Linie lotnicze Qatar Airways wznowiły loty na Phuket. Wyspa w Tajlandii ponownie otwiera się dla w pełni zaszczepionych turystów. Przewoźnik z Bliskiego Wschodu realizuje cztery loty tygodniowo między Doha a Phuket. Rejsy obsługuje airbus A350, oferujący 36 foteli w klasie biznes i 247 miejsc w klasie ekonomicznej.
Oprócz dwunastu lotów tygodniowo do Bangkoku, narodowe linie lotnicze Kataru będą obsługiwać łącznie szesnaście rejsów tygodniowo do Tajlandii. - Wznowienie lotów na Phuket to znaczący kamień milowy w ożywieniu turystyki międzynarodowej. Jesteśmy liderem w branży, wyznaczając standardy bezpieczeństwa, innowacji i obsługi klienta podczas pandemii.  Wiemy, że wielu naszych klientów chętnie wraca do swoich ulubionych kierunków wakacyjnych, takich jak Phuket. Słynący z wielu egzotycznych plaż, rodzinnej atmosfery, turkusowej wody i pysznej lokalnej kuchni, Phuket jest idealnym miejscem na letni wypoczynek. Z niecierpliwością czekamy na współpracę z naszymi partnerami w Tajlandii, aby wesprzeć odbudowę ich sektora turystycznego - wyznał Akbar Al Baker, prezes Qatar Airways.

- To niezwykle zachęcające, że wiodący na świecie przewoźnicy, tacy jak Qatar Airways, wracają na Phuket w momencie ponownego otwarcia wyspy i biorąc pod uwagę harmonogram lotów, są pewni tej destynacji. To wspaniały dowód na popularność Phuket wśród międzynarodowych turystów, którzy chcą ponownie odwiedzić nasze legendarne plaże - dodał Yuthasak Supasorn, gubernator Urzędu Turystyki Tajlandii.

Qatar Airways rozpoczęło loty na Phuket w 2010 roku. Wyspa stanowiła wówczas 93 kierunek w siatce połączeń przewoźnika z Doha. Kurort jest magnesem dla wczasowiczów, zwłaszcza z Europy, Bliskiego Wschodu i Stanów Zjednoczonych. Od 1 lipca 2021 roku turyści zagraniczni, którzy zostali w pełni zaszczepieni co najmniej dwa tygodnie przed lotem i mają negatywny wynik testu PCR na 72 godziny przed wylotem, mogą wjechać na Phuket i swobodnie poruszać się po wyspie bez kwarantanny.

Rozkład lotów na Phuket od 1 lipca:
Doha (DOH) - Phuket (HKT) QR 840 - wylot 02:55 przylot 13:30 (środa, piątek, sobota, niedziela)
Phuket (HKT) - Doha (DOH) QR 841 - wylot 02:30 przylot 05:30 (poniedziałek, czwartek, sobota, niedziela).
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Nowe połączenia lotnicze
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony