Partner serwisu

Przekąski kolejnej firmy na pokładach samolotów LOT-u

Redakcja 29.01.2020

Przekąski kolejnej firmy na pokładach samolotów LOT-u
fot. Piotr Bożyk
Współpracą z Polskimi Liniami Lotniczymi LOT pochwaliła się firma Orzeszek, producent przekąsek. To rodzinne przedsiębiorstwo od stycznia serwuje przysmaki na pokładach samolotów narodowego przewoźnika, we wszystkich jego klasach.
Orzeszki ziemne solone i mieszanka studencka (obie paczki po 100 g) marki Orzeszek są dostępne na pokładach samolotów Polskich Linii Lotniczych LOT w ofercie płatnej Sky Bar w klasie ekonomicznej na rejsach krótko- i długodystansowych, a także w rejsach czarterowych.

Z kolei Orzeszki ziemne solone (w opakowaniach 15 g) oferowane są jako bezpłatna przekąska w LOT Business Class i LOT Premium Economy Class we wszystkich rejsach zagranicznych, a także w LOT Economy Class w rejsach długodystansowych. Dodatkowo w rejsach długodystansowych pasażerom klasy biznes do serwisu aperitif oferowana jest „Mieszanka orzechowa”, serwowana w eleganckich porcelanowych miseczkach.

– Bardzo cieszymy się, że produkty naszej kluczowej marki Orzeszek znalazły się na pokładach samolotów Polskich Linii Lotniczych LOT i będą dostępne dla szerokiej grupy podróżujących konsumentów – mówi Piotr Płóciennik, członek zarządu firmy Orzeszek. – Ta współpraca jest dla nas ważna, nie tylko ze względów biznesowych, ale także wizerunkowych. Pokazuje bowiem, że polska firma rodzinna z tradycjami i z misją, jeśli dba o wysoką jakość swojej oferty, idzie z prądem trendów konsumenckich i działa zgodnie ze swoimi wartościami, może być atrakcyjnym partnerem dla takich gigantów, jak największy polski przewoźnik. Możemy więc powiedzieć, że zaczynamy 2020 rok od wzbicia się do samego nieba – dodaje.

Rodzinna firma Orzeszek zajmuje się konfekcjonowaniem i sprzedażą żywności od ponad 20 lat. W ofercie marki są nie tylko suszone owoce, bakalie czy – właśnie – orzechy, ale również produkcje ekologiczne, specjalnie wyselekcjonowane z upraw z różnych rejonów świata.

Wcześniej epokową informacją w nowym asortymencie przekąsek PLL LOT okazała się zmiana wafelków – z Prince Polo na Grześka. Czekoladowy wafel Prince Polo gościł na pokładach LOT-u od 2007 roku.
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
PLL LOT
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony