Partner serwisu

Pracownicy służb ochrony ludności polecą i odpoczną w hotelach dzięki Aegean Airlines

Rafał Dybiński 05.08.2020

Pracownicy służb ochrony ludności polecą i odpoczną w hotelach dzięki Aegean Airlines
fot. Aegean Airlines
Aegean Airlines oraz Grecka Konfederacja Turystyczna (SETE) w ramach wspólnej inicjatywy i wyrazu wdzięczności oferują walczącym ze skutkami pandemii pracownikom pierwszej linii pakiet wakacyjny, obejmujący przeloty i sześciodniowe zakwaterowanie dla dwóch osób w wybranych hotelach.
Beneficjenci projektu, do których zaliczają się zatrudnieni w Generalnym Sekretariacie Ochrony Ludności, Centrum Komunikacji Ochrony Ludności, Centrum Rejestracji Ochrony Ludności, Centrum Monitorowania Ochrony Ludności oraz Serwisie Pobierania Próbek COVID-19, mogą do 14 sierpnia zarejestrować się na specjalnie dedykowanej stronie i przesłać swoje dane kontaktowe. Po ich weryfikacji będą uprawnieni do otrzymania dwóch biletów lotniczych w obie strony w krajowej sieci Aegean Airlines i wybrania sześciodniowego pobytu w jednym z hoteli sieci zrzeszonych w SETE, takich jak Grecotel, Temes, Mitsis Hotels, Phaea Resorts, Lampsa Hellenic Hotels, Atrium Hotels, Aeolos Beach, Gianniouis oraz Kontokali Bay Resorts & Spa.– Zapewnienie wszystkim bezpieczeństwa jest naszym najwyższym priorytetem i misją. Oznacza to zarówno ochronę przed klęskami żywiołowymi, jak i innymi sytuacjami kryzysowymi. W tym roku nasza misja koncentrowała się głównie na radzeniu sobie z pandemią. To bezprecedensowa okoliczność, z którą nasz kraj walczy z powodzeniem, dzięki współpracy i zaangażowaniu całego społeczeństwa. W imieniu wszystkich tych, którzy stoją na czele tej walki z wirusem COVID-19, dziękuję Aegan i SETE za ich ofertę i informujemy, że będziemy nadal dokładać wszelkich starań, aby Grecja była bezpiecznym miejscem docelowym – wyznał wiceminister greckiego rządu Nikos Hardalias.

– Sektor turystyczny jest liderem w zakresie wspierania tych, którzy stoją na czele tego kryzysu. Ta wspólna inicjatywa jest niewielkim wyrazem naszego uznania za ich zaangażowanie i wysiłki od kilku miesięcy w radzeniu sobie z bezprecedensową sytuacją, jakiej doświadcza nasz kraj. Pragniemy, aby ludzie z sektora ochrony ludności mogli cieszyć się podróżą i relaksującym wypoczynkiem w jednym z ich ulubionych miejsc w Grecji, po tym bardzo trudnym okresie oraz w obliczu nowych wyzwań – dodał Jannis Retsos, przewodniczący SETE.

Aegean Airlines i ich spółka zależna Olympic Air przewiozły w ubiegłym roku 15 mln pasażerów. Sieć tras przewoźnika obejmowała przed wybuchem pandemii 155 destynacji, z czego 31 krajowych i 124 międzynarodowe do 44 krajów. Flota składała się z 65 samolotów, w tym sześciu airbusów A320/321neo. Grecki przewoźnik jest członkiem Star Alliance, największego światowego sojuszu linii lotniczych. Przed rokiem została wyróżniona nagrodą Skytrax World Airline, jako najlepsze europejskie regionalne linie lotnicze.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
COVID. Epidemia koronawirusa z Wuhan a lotnictwo