Partner serwisu

PPL i WOT promują Warszawę: Salon informacyjny na Lotnisku Chopina

inf. pras 15.10.2021

PPL i WOT promują Warszawę: Salon informacyjny na Lotnisku Chopina
fot. PPL
Przedsiębiorstwo Państwowe „Porty Lotnicze” i Warszawska Organizacja Turystyczna podejmują kolejne kroki w stronę lepszej współpracy i promocji Warszawy. Tym razem w terminalu Lotniska Chopina pojawił się salon informacyjny, którego celem jest zachęcenie podróżnych do zwiedzania najatrakcyjniejszych miejsc w stolicy.
Stołeczny port to jeden z najważniejszych punktów turystycznych, gdzie wielu podróżnych rozpoczyna swoją wizytę w Warszawie. Dostrzega to Warszawska Organizacja Turystyczna, która po raz kolejny podejmuje współpracę z Lotniskiem Chopina, by przyczyniać się do budowania atrakcyjnej marki miasta.

– Mocno stawiamy na promocję historii i kultury Warszawy, co z pewnością dostrzegają nasi pasażerowie – wyznał Andrzej Klewiado, rzecznik prasowy PPL. ­– Dzięki salonowi informacyjnemu przylatujący do Warszawy mogą już w pierwszych godzinach pobytu w Warszawie poczuć klimat miasta, dowiedzieć się, co warto zobaczyć, dokąd warto się udać. Mogą zetknąć się z historią i kulturą Warszawy już na lotnisku  –
podkreślił Klewiado.

- Zależało nam na miejscu, w którym będzie można poczuć klimat miasta. Salon ma „podpowiadać” odwiedzającym, co warto zwiedzić w Warszawie, a korzystanie z informacji jest niezwykle proste – dodała Barbara Tutak, prezes Warszawskiej Organizacji Turystycznej.

Nowoczesny salon informacyjny, który pozwala turystom zapoznać się z ofertą miasta, znajduje się na poziomie przylotów przy wyjściu nr 2. Podróżni, którzy skorzystają z salonu informacyjnego, mogą za pomocą kodu QR zaopatrzyć się w elektroniczne materiały niezbędne do zwiedzania Warszawy. Atrakcyjna forma, jak również ciekawe graficznie pokazanie miasta i związanych z nim osób, jak Maria Curie-Skłodowska i Fryderyk Chopin, to dodatkowa zachęta do skorzystania z możliwości odwiedzenia salonu. Twórcy punktu nie zapomnieli także o pasażerach wykorzystujących Lotnisko Chopina jako punkt przesiadkowy. Z myślą o nich stworzono specjalny Selfie Point, w którym można zrobić zdjęcie i wysłać je jako widokówkę z pozdrowieniami z Warszawy znajomym lub rodzinie.

Lotnisko Chopina nieustannie analizuje trendy i unowocześnia przestrzeń przeznaczoną dla podróżnych. Dobra współpraca z Warszawską Organizacją Turystyczną daje potencjał do dalszego rozwoju i wzmocnienia pozycji miasta na arenie międzynarodowej.
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Lotnisko Chopina
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony