Partner serwisu

Poznań na liście nowych miejsc docelowych z portu w Belgii

Rafał Dybiński 20.08.2021

Poznań na liście nowych miejsc docelowych z portu w Belgii
fot. Piotr Bożyk
Linie lotnicze Ryanair uruchomią późną jesienią cztery nowe trasy z portu Bruksela-Charleroi. Połączenia do Belgii zyskają francuskie Lourdes, marokański Tetuan, rumuńska Suczawa oraz Poznań.
Wszystkie nowe trasy z portu Bruksela-Charleroi będą obsługiwane dwa razy w tygodniu. Rejsy do stolicy Wielkopolski zaplanowano od 1 listopada.

Odrzutowiec taniego przewoźnika z Irlandii odleci z Poznania o godz. 15:40 w piątki oraz o godz. 15:55 w poniedziałki. Lądowania w Belgii przewidziano na godz. 17:20 i 17:35. Wylot do stolicy Wielkopolski ustalono na godz. 17:45 w piątki oraz 18:00 w poniedziałki. Przylot do Poznania spodziewany jest odpowiednio na godz. 19:25 i 19:40.

Loty do Lourdes zaplanowano od 31 października w środy i niedzielę. Suczawa i Tetuan natomiast, podobnie jak Poznań, będą obsługiwane w poniedziałki oraz piątki.

Wcześniej niskokosztowiec z Zielonej Wyspy zapowiedział także uruchomienie jesienią z portu Bruksela-Charleroi połączeń do duńskiego Billund, fińskich Helsinek, greckiego Pafos, marokańskiej As-Suwajry, szwedzkiego Sztokholmu oraz włoskich Genui, Triestu i Trapani na Sycylii.

- Ryanair zwiększył w sumie do dwunastu liczbę zaoferowanych tras z naszego lotniska w najbliższym sezonie zimowym. Możemy tylko podziękować za okazane zaufanie. Nowe połączenia pozwolą podróżnym poznać nowe miasta i przyczynią się do rozwoju naszego portu - podkreślił Philippe Verdonck, prezes lotniska Bruksela-Charleroi.
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Przewoźnicy niskokosztowi
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony