Partner serwisu

Port Zielona Góra-Babimost otwarty od 18 maja

Redakcja/inf. pras. 14.05.2021

Port Zielona Góra-Babimost otwarty od 18 maja
fot. Witold Urbanowicz
Lotnisko Zielona Góra-Babimost 18 maja zostanie otwarte dla ruchu lotniczego – poinformowało w oficjalnym komunikacie Przedsiębiorstwo Państwowe „Porty Lotnicze”.
Obsługa wszystkich operacji będzie odbywać się jeszcze z zachowaniem rygorów sanitarnych. Port w Babimoście był zamknięty od 15 marca ze względu na pandemię koronawirusa SARS-CoV-2.

Wcześniej kilka razy podjęto decyzje o przedłużeniu czasowego zawieszenia operacji lotniczych w Zielonej Górze. Ostatnia z nich obowiązuje jeszcze do 17 maja bieżącego roku. Powodem była oczywiście utrzymująca się trudna sytuacja epidemiczna.

Lotnisko Zielona Góra-Babimost oferować będzie nadal jedynie krajowe rejsy PLL LOT do Warszawy. Wyloty do stolicy zaplanowano od poniedziałku do piątku o godz. 8:50. Lądowanie przewidziano na godz. 9:55. Rejsy powrotne w poniedziałki, wtorki, środy, czwartki i niedzielę wystartują o godz. 19:40 i dolecą do Zielonej Góry o godz. 20:45.

Taki rozkład będzie obowiązywał do 28 października 2021 roku. Po 31 października sytuacja ponownie ulegnie zmianie. Do 30 grudnia bieżącego roku z Lotniska Chopina samolot wystartuje o godz. 19:35.
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Lotniska regionalne
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony