Partner serwisu

Port lotniczy Łódź chwali się stroną w języku ukraińskim

Redakcja/inf. pras. 23.02.2021

Port lotniczy Łódź chwali się stroną w języku ukraińskim
Fot. Łódź Airport
Port lotniczy Łódź zaprezentował oficjalną stronę w ukraińskiej wersji językowej. Zainteresowani znajdą najważniejsze informacje o połączeniach z łódzkiego lotniska i letnich czarterach.
Przybywający z Ukrainy do centralnej Polski będą mogli również zarezerwować hotel w Łodzi, a także kupić bilety lotnicze.



Ukłon w stronę podróżnych zza Buga to efekt ogłoszenia nowych dwóch tras linii lotniczych SkyUp. Tani przewoźnik z Ukrainy od 29 marca poleci z Łodzi do Kijowa. 30 kwietnia natomiast ruszy połączenie do Lwowa.

Linie lotnicze SkyUp oprócz tras z Łodzi będą oferować z Polski także rejsy z Gdańska, Katowic i Modlina do stolicy Ukrainy oraz Lwowa. Więcej pisaliśmy o tym w tym tekście.

Późną wiosną i latem z portu im. Władysława Reymonta będzie można polecieć również na wakacje do Włoch. Regularne połączenia do Forli niedaleko Bolonii i Rimini oraz do Trapani na Sycylii otwierają bowiem linie lotnicze Lumiwings. Inaugurację tych tras wyznaczono na 1 czerwca.

– Polacy kochają Włochy, kochają włoską kuchnię, pogodę, włoskie sery i wino. Kochają odpoczywać we Włoszech. Duży plus dla linii lotniczej Lumiwings za to, że są linią Pets Friendly. Już za 1 euro można zabrać na pokład swojego pupila, a dla wielu to przecież członek rodziny i chcą zabrać go również na wypoczynek – podkreśliła Joanna Skrzydlewska, wiceprezydent Łodzi. Więcej o tym pisaliśmy w tym tekście.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Lotniska regionalne
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony