Partner serwisu

POLSA na Space Tech Expo Europe 2021 w Bremie

inf. pras 17.11.2021

POLSA na Space Tech Expo Europe 2021 w Bremie
fot. NASA/ unsplash
W dniach 16-18 listopada polski sektor kosmiczny bierze udział w Space Tech Expo Europe w Bremie w Niemczech. Na stoisku przygotowanym przez Polską Agencję Kosmiczną, firmy i podmioty naukowo-badawcze z branży kosmicznej i lotniczej, będą prezentowały swoją ofertę oraz prowadziły rozmowy z partnerami.
Space Tech Expo w Bremie to największe wydarzenie biznesowe (B2B) dla europejskiego przemysłu kosmicznego. Przedstawiciele europejskiego sektora kosmicznego będą prze 3 dni prezentować swoją ofertę oraz mówić o planowanych projektach.

– Jest to bardzo ważne spotkanie nie tylko dla firm już prężnie działających w branży kosmicznej, ale również dla startupów, które dopiero rozpoczynają swoją działalność. Szczególnie aktywny podczas Space Tech Bremen jest europejski sektor małych i średnich przedsiębiorstw. Polskie firmy i instytuty liczą na możliwość nawiązania kolejnych relacji – powiedział prezes POLSA prof. Grzegorz Wrochna.

Wśród polskich firm obecnych na stoisku POLSA będą m. in.: Scanway, Komes, Jakusz SpaceTech, N7 Space, Astronika, SYDERAL Polska, Progresja Space, CloudFerro, ITTI, Centrum Badań Kosmicznych PAN, WiRan, DOMAR, THORIUM SPACE, Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Lotnictwa, Port Mapper, KP Labs, Arc Software, SatRevolution, Nobo Solutions, Creotech Instruments, SpaceForest.

Na stoisku Polskiej Agencji Kosmicznej będą także gościć przedstawiciele samorządu terytorialnego z województw: dolnośląskiego, pomorskiego i podkarpackiego. 17 listopada o godz. 16:00, na stoisku POLSA zaplanowano min. spotkanie dla polskich i zagranicznych gości, zorganizowane przez Polską Agencję Kosmiczną oraz Urząd Marszałkowski Woj. Dolnośląskiego i Związek Pracodawców Sektora Kosmicznego. Będzie ono okazją do nawiązania kontaktów z przedstawicielami sektora kosmicznego z Europy i przeprowadzenia rozmów z partnerami o przyszłej współpracy.

Wszystkich obecnych na Space Tech Expo serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoiska nr M45 i wzięcia udziału w aktywnościach przygotowywanych przez POLSA.
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Flota
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony