Partner serwisu

Po rocznej przerwie wracają rejsy PLL LOT z Bydgoszczy do Krakowa

Redakcja/inf. pras. 15.06.2022

Po rocznej przerwie wracają rejsy PLL LOT z Bydgoszczy do Krakowa
fot. Piotr Bożyk
Już w najbliższą sobotę do siatki połączeń regionalnego lotniska nad Brdą dołączy kolejne połączenie. Mieszkańcy Kujaw i Pomorza znów polecą do Krakowa. To połączenie, z którego skorzystają turyści, a także pasażerowie biznesowi.
Rejsy do Krakowa wracają po rocznej przerwie i będą realizowane przez Polskie Linie Lotnicze LOT w każdy wtorek i sobotę, począwszy od 18 czerwca. Szczegółowy rozkład prezentujemy poniżej: – W minionym tygodniu, pierwszymi rejsami do tureckiej Antalyi zainaugurowaliśmy sezon lotów wakacyjnych, w lipcu do połączeń czarterowych dołączy bułgarskie Burgas. Natomiast w najbliższą sobotę zrealizowany zostanie inauguracyjny lot do Krakowa. Loty do historycznej stolicy Polski zaplanowane zostały do końca 2022 roku, także w sezonie zimowym. Liczymy, że pasażerowie znów chętnie skorzystają z możliwości najszybszej podróży na południe kraju – podkreślił Tomasz Moraczewski, prezes Portu Lotniczego Bydgoszcz.Połowa czerwca to także więcej lotów z Bydgoszczy do Warszawy. Od 17 czerwca rejsy realizowane będą już codziennie. Po aktualizacji rozkładów uruchomione zostaną dwie dodatkowe rotacje z nocowaniem.

Samolot z Warszawy wystartuje w piątek i niedzielę o godzinie 23:00 i zgodnie z planem wyląduje w Porcie Lotniczym Bydgoszcz o godz. 23:45. Rejsy powrotne zaplanowane zostały na sobotę o godz. 15:10 oraz w poniedziałek o godz. 5:45. Dwie dodatkowe rotacje, czyli w sumie osiem rejsów tygodniowo, to kolejne możliwości szybkiej podróży zarówno w celach turystycznych jak i biznesowych, do Warszawy oraz dalej do największych stolic Zachodniej Europy, a także Stanów Zjednoczonych i Kanady.
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
PLL LOT
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony