Partner serwisu

PLL LOT zwiększają liczbę rejsów na trasie Warszawa – Szczecin

Rafał Dybiński 19.04.2021

PLL LOT zwiększają liczbę rejsów na trasie Warszawa – Szczecin
Fot. Szczecin-Goleniów Airport
Polskie Linie Lotnicze LOT zwiększą od 1 maja liczbę krajowych rejsów na trasie Warszawa – Szczecin.
Między stolicą Polski a największym miastem Pomorza Zachodniego będzie realizowanych z początkiem przyszłego miesiąca już dwanaście lotów tygodniowo. Aktualnie jest ich osiem.

Samoloty narodowego przewoźnika znad Wisły od poniedziałku do soboty wystartują w pierwszy rejs do Szczecina o godz. 7:20. Lądowanie przewidziano na godz. 8:30. Od poniedziałku do środy, a także w piątki i niedzielę ze stolicy będzie można także przemieścić się na Pomorze Zachodnie o godz. 18:05. W tym przypadku lądowanie ustalono na godz. 19:15. Ponadto w każdy czwartek do Szczecina będzie można odlecieć o godz. 19:00. Wówczas lądowanie zaplanowano na godz. 20:10.

Pierwszy rejs powrotny do stolicy wyznaczono od poniedziałku do soboty na godz. 9:10. Lądowanie na Lotnisku Chopina przewidziano o godz. 10:20. Od poniedziałku do środy, a także w piątki i niedzielę będzie można wrócić do Warszawy także o godz. 20:00. W tym przypadku lądowanie ustalono na godz. 21:10. Dodatkowo w każdy czwartek będzie można odlecieć o godz. 21:00. Wówczas lądowanie w stolicy zaplanowano na godz. 22:10.

Wszystkie rejsy trwają zgodnie z rozkładem 70 minut i będą obsługiwane samolotami De Havilland Canada DHC-8-400 Dash 8Q.
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
PLL LOT
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony