Partner serwisu

PLL LOT wznowią rejsy do Miami. Trzy razy w tygodniu od 10 grudnia

Rafał Dybiński 22.09.2021

PLL LOT wznowią rejsy do Miami. Trzy razy w tygodniu od 10 grudnia
fot. Piotr Bożyk
Polskie Linie Lotnicze LOT przywrócą bezpośrednie połączenia z Warszawy do Miami - dowiedział się serwis Fly4free. Transatlantycka trasa będzie realizowana od 10 grudnia trzy razy w tygodniu.
Chętni do rejsu na Florydę będą mogli polecieć Dreamlinerem w poniedziałki, środy i piątki. Ceny lotu w klasie ekonomicznej wahają się między 1800 i 1900 zł, natomiast w klasie premium przekraczają nieznacznie 3000 zł. Przelot klasą biznes to wydatek niemal 6000 zł.

Rejs LO29 odleci z Lotniska Chopina o godz. 12:05. Lądowanie w Miami przewidziano o godz. 17:45. Uwzględniając strefy czasowe lot potrwa 11 godzin i 40 minut.Rejs powrotny LO30 wystartuje z największego portu na Florydzie o godz. 19:55. Przylot do Warszawy zaplanowano na godz. 11:50. Lot w tym przypadku będzie krótszy i potrwa dziesięć godzin bez pięciu minut.PLL LOT zwiększą w sezonie zimowym częstotliwość rejsów do innych obsługiwanych miast w Stanach Zjednocznych. Do nowojorskiego portu JFK dolecimy z Warszawy codziennie, a do Chicago sześć razy w tygodniu. Ponadto trzy razy w tygodniu będzie można przemieścić się ze stolicy Polski do nowojorskiego portu Newark-Libery, a raz w tygodniu z Krakowa do Wietrznego Miasta.

Nie zostały na razie podjęte decyzje o wznowieniu rejsów z Warszawy do Los Angeles. Wcześniej planowane loty do Waszyngtonu i San Francisco także nie są jeszcze dostępne w systemie rezerwacji narodowego przewoźnika znad Wisły.
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
PLL LOT
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony