Partner serwisu

PLL LOT wznowią połączenie z Warszawy do Charkowa

Rafał Dybiński 25.10.2021

PLL LOT wznowią połączenie z Warszawy do Charkowa
fot. Piotr Bożyk
Od 10 grudnia Polskie Linie Lotnicze LOT wrócą na trasę Warszawa – Charków. Połączenie na Ukrainę będzie realizowane w okresie świąteczno-noworocznym, trwającym do 24 stycznia.
Między 10 grudnia i 2 stycznia samoloty narodowego przewoźnika znad Wisły wystartują do Charkowa trzy razy w tygodniu. Od 3 do 16 stycznia liczba rejsów wzrośnie do czterech, natomiast od 17 do 24 stycznia dostępne będą znów trzy loty w tygodniu. "Decyzja o przedłużeniu operowania trasy będzie podejmowana po analizie aktualnego popytu, restrykcji wjazdowych oraz sytuacji epidemicznej" - odpowiedziało nam na zapytanie o ewentualne przedłużenie połączenia biuro prasowe PLL LOT. 

Wylot z Warszawy zaplanowano na godz. 22:50. Lądowanie w Charkowie przewidziano na godz. 1:55 lokalnego czasu następnego dnia. Rejs powrotny wystartuje o godz. 5:15. Przylot do stolicy Polski zaplanowano na godz. 6:20.

PLL LOT obsługiwały wcześniej rejsy do Charkowa do marca 2020 roku. Później zawieszono połączenie ze względu na pandemię koronawirusa SARS-CoV-2 i rządowe restrykcje.

Wcześniej narodowy przewoźnik poinformował o zwiększeniu od listopada liczby rejsów między Katowicami oraz Warszawą. Pasażerowie podróżujący z Górnego Śląska do stolicy kraju będą mieć do dyspozycji już dziewiętnaście lotów w tygodniu. Wszystkie będą obsługiwane bombardierami Q400 Dash. Więcej o tym pisaliśmy w TYM TEKŚCIE
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
PLL LOT
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony