Partner serwisu

PLL LOT wznowią latem rejsy z Rzeszowa do Zadaru

Rafał Dybiński 21.01.2022

PLL LOT wznowią latem rejsy z Rzeszowa do Zadaru
fot. Piotr Bożyk
Polskie Linie Lotnicze LOT wznowią rejsy między Zadarem i Rzeszowem - informują serwisy "Croatia Week" i "Croatia Aviation".
Największe miasto południowo-wschodniej Polski znajdzie się w rozkładzie lotów z chorwackiego kurortu w najbliższym sezonie letnim, począwszy od 18 czerwca. Rejsy obsłuży turbośmigłowy Bombardier Q400 Dash, który może zabrać na pokład 78 pasażerów.

Loty między stolicą Podkarpacia i Zadarem zaplanowano raz w tygodniu, a konkretnie w każdą sobotę. PLL LOT poza tym połączeniem zaoferują również od 30 kwietnia regularne rejsy z Warszawy do głównego ośrodka północnej Dalmacji.

Na trasie ze stołecznego Lotniska Chopina do Zadaru latać będzie Embraer E195. Odrzutowiec brazylijskiego producenta w malowaniu narodowego przewoźnika Polski może zabrać na pokład 112 podróżnych.

Chorwackie serwisy podkreślają na koniec, że PLL LOT pracują jeszcze na sfinalizowaniem letniego rozkładu rejsów, podobnie jak inni przewoźnicy na Starym Kontynencie. Kompletny harmonogram lotów linii lotniczych znad Wisły do Chorwacji będzie znany w najbliższych tygodniach.
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
PLL LOT
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony