Partner serwisu

PLL LOT uruchomią wiosną rejsy do Baku

Rafał Dybiński 21.03.2022

PLL LOT uruchomią wiosną rejsy do Baku
fot. Piotr Bożyk
Polskie Linie Lotnicze LOT uruchomią pod koniec maja rejsy do Baku. Bilety są dostępne od poniedziałku w systemie rezerwacji narodowego przewoźnika znad Wisły.
PLL LOT obsłużą trasę do stolicy Azerbejdżanu boeingami 737 cztery razy w tygodniu, a konkretnie we wtorki, środy, piątki oraz soboty. Rejs potrwa dokładnie cztery godziny i dziesięć minut. Lot powrotny będzie dłuższy o dwadzieścia minut. Pierwszy rejs zaplanowano 27 maja. 

Rejs LO719 wystartuje z Warszawy w środy i soboty o godz. 20:45. Lądowanie w Baku przewidziano na godz. 2:55 lokalnego czasu następnego dnia. Rejs powrotny LO720 odleci ze stolicy Azerbejdżanu w czwartki i niedziele o godz. 3:45 i wyląduje w stolicy Polski o godz. 6:15, uwzględniając strefy czasowe.

Rejs LO721 wystartuje natomiast z Warszawy we wtorki oraz piątki o godz. 23:00. Lądowanie w Baku przewidziano na godz. 5:10 lokalnego czasu następnego dnia. Rejs powrotny LO722 odleci ze stolicy Azerbejdżanu w środy i soboty o godz. 6:00 i dotrze do stolicy Polski o godz. 8:30, uwzględniając strefy czasowe.

Wcześniej informowaliśmy, że w nadchodzącym sezonie letnim Polskie Linie Lotnicze LOT zwiększą oferowanie na lotach krajowych do i z Warszawy, poprzez zwiększenie liczby rotacji. Częściej polecimy do wszystkich portów regionalnych, ale najwięcej nowych połączeń pojawi się na trasie do Krakowa. Więcej o tym pisaliśmy w TYM TEKŚCIE.
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
PLL LOT
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony