Partner serwisu

PLL LOT: Specjalna oferta dla Ukraińców. Tanie bilety!

simetra 07.03.2022

PLL LOT: Specjalna oferta dla Ukraińców. Tanie bilety!
Fot. Rynek Lotniczy
LOT przygotował specjalną ofertę dla osób z ukraińskim paszportem. Oferta dotyczy podróży z Polski, Rumunii, Węgier oraz Słowacji i jest ważna do 31 maja tego roku. W klasie ekonomicznej dorośli polecą ze zniżką 30%, a dzieci 50%.
Przewoźnik przygotował nową ofertę skierowaną do obywateli Ukrainy. Firma chce w ten sposób pomóc pasażerom z tego ogarniętego wojną państwa i umożliwić im łatwiejsze przedostanie się w bezpieczne miejsce. Oferta obejmuje zniżki na lotach zarówno krótko-, jak i długodystansowych i obowiązuje od 25 lutego do 31 maja tego roku.

Każdy dorosły będzie mógł skorzystać z upustu w wysokości 30%, w przypadku dzieci będzie to zniżka 50%, zaś dla niemowląt 99%. Oprócz tego możliwa będzie także bezpłatna zmiana rezerwacji, nawet jeśli pasażer nie stawi się na lot oraz możliwość zwrotu za potrąceniem dla niezwracalnych dotąd biletów.

Jeśli obywatel Ukrainy posiada już wykupiony bilet w taryfie bez bagażu, będzie miał możliwość dodania dodatkowej sztuki o wadze do 23 kg. Przewoźnik zachęca do kontaktu z infolinią oraz w biurach lotniskowych.


W dniu agresji rosyjskiej na Ukrainę polski przewoźnik poinformował o anulowaniu wszystkich lotów do tego państwa. Polski przewoźnik i tak był jednym z najdłużej obecnych na rynku naszych wschodnich sąsiadów.
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
PLL LOT
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony