Partner serwisu

PLL LOT nie obsłużą w lutym rejsów do Poznania i Katowic. Mniej lotów do Krakowa

Redakcja/inf. pras. 19.01.2021

PLL LOT nie obsłużą w lutym rejsów do Poznania i Katowic. Mniej lotów do Krakowa
fot. Piotr Bożyk
Polskie Linie Lotnicze LOT zawieszą w lutym rejsy z Warszawy do Katowic i Poznania. System rezerwacyjny narodowego przewoźnika wskazuje także ograniczenie częstotliwość na kilku innych krajowych połączeniach.
Rejsy z portu im. Fryderyka Chopina do stolic Górnego Śląska i Wielkopolski wrócą dopiero 28 lutego. Do tego dnia zostały całkowicie wycofane z oferty narodowego przewoźnika znad Wisły.

Polskie Linie Lotnicze LOT ograniczą również w najbliższym miesiącu częstotliwość na kilku innych krajowych trasach. Między Warszawą a Krakowem będzie do dyspozycji podróżnych już tylko 11 lotów w tygodniu.

Poza tym zdecydowano się zawiesić wtorkowy rejs z portu im. Fryderyka Chopina do Szczecina. Całkowicie zrezygnowano w lutym z lotów do Zielonej Góry, a do Lublina będzie można przemieścić się tylko dwa razy w tygodniu.

Wcześniej usunięto z harmonogramu rejsy z Krakowa do Gdańska. Połączenie ze stolicy Małopolski do Trójmiasta ma zostać wznowione dopiero 4 marca.

Polskie Linie Lotnicze LOT ograniczają oferowanie na krajowych połączeniach z powodu niskiego popytu oraz ograniczeń w podróżowaniu związanych z trzecią falą pandemii koronawirusa SARS-CoV-2. W zapaści jest zwłaszcza sektor rejsów służbowych i turystycznych.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
PLL LOT
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony