Partner serwisu

Pięć nowych tras Ryanaira z Gdańska. Latem ponad 100 lotów w tygodniu i 32 kierunki

Redakcja/inf. pras. 09.07.2021

Pięć nowych tras Ryanaira z Gdańska. Latem ponad 100 lotów w tygodniu i 32 kierunki
fot. Piotr Bożyk
Linie lotnicze Ryanair ogłosiły post-covidowy rozkład rejsów z Gdańska na lato 2021 roku. Przewoźnik z Irlandii będzie realizował ponad 100 lotów tygodniowo w 32 kierunkach, w tym pięciu nowych. Do listy destynacji portu z Trójmiasta dołączyły bowiem Chania, Korfu, Billund, Santorini oraz Zadar.
- Jesteśmy bardzo zadowoleni, że Ryanair rozwija siatkę połączeń z Gdańska i stawia na pasażerów z naszego regionu. 32 trasy i ponad 100 lotów tygodniowo to bardzo optymistyczny obraz 2021 roku. Liczymy, że po długiej przerwie spowodowanej pandemią, mimo występujących nadal trudności, nasi pasażerowie będą korzystać z tych propozycji i latać z Gdańska na wakacje do Hiszpanii, Grecji, Chorwacji, Bułgarii oraz na Maltę i Cypr. Mamy też nadzieję na ożywienie kontaktów rodzinnych i przyjacielskich, loty po Europie jak i dalej na inne kontynenty, a docelowo także powrót podróży biznesowych. Bardzo się cieszymy z tego, że pasażerowie do nas wracają, co obserwujemy wyraźnie w ostatnich miesiącach - podkreślił Tomasz Kloskowski, prezes gdańskiego portu lotniczego im. Lecha Wałęsy.

- Szczyt sezonu letniego jest tuż za rogiem, a program szczepień nabrał tempa, z radością oficjalnie ogłaszamy więc nasz wakacyjny post-covidowy program lotów z Gdańska z 32 trasami łącznie i pięcioma nowościami, jakimi są Chania, Korfu, Billund (Legoland), Santorini oraz Zadar. Klienci mogą teraz rezerwować loty na zasłużony wypoczynek, wiedząc, że jeśli ich plany ulegną zmianie, będą mogli bezpłatnie dwukrotnie przesunąć datę podróży aż do grudnia 2021 roku. Żeby uczcić oficjalne rozpoczęcie sezonu wakacyjnego i ogłoszenie post-covidowego rozkładu lotów z Gdańska, Ryanair wprowadził do sprzedaży bilety w cenie od 89 zł na podroż do końca października 2021 roku - dodał Michał Kaczmarzyk, prezes Buzz, linii lotniczych, wchodzącej w skład Grupy Ryanair.

Wcześniej linie lotnicze z Zielonej Wyspy zapowiedziały uruchomienie czterech nowych tras z Poznania. Do listy oferowanych destynacji ze stolicy Wielkopolski dołączyły bowiem Birmingham, Lwów, Pula i port Wenecja-Treviso. Późną jesienią bieżącego roku ruszy natomiast międzykontynentalne połączenie z Krakowa do Agadiru. Trasa do miasta położonego w południowym Maroku będzie realizowana raz w tygodniu, a konkretnie w niedziele. Inaugurację rejsów nad Ocean Atlantycki zaplanowano na 31 października. 

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Przewoźnicy niskokosztowi
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony