Partner serwisu

Pięć nowych połączeń Ryanaira z Wrocławia. Zimą 30 tras z Dolnego Śląska

Rafał Dybiński 02.09.2021

Pięć nowych połączeń Ryanaira z Wrocławia. Zimą 30 tras z Dolnego Śląska
fot. Wrocław Airport
Linie lotnicze Ryanair ogłosiły zimowy rozkład lotów z Wrocławia oraz inaugurację pięciu nowych połączeń. Łącznie od października tani przewoźnik będzie oferował 30 tras ze stolicy Dolnego Śląska.
Na liście nowych miejsc docelowych, oferowanych z Wrocławia przez niskokosztowca z Irlandii, znajdują się Billund, Bournemouth, Lizbona, Pafos i Piza. Ceny biletów rozpoczynają się od 89 złotych. Promocja obowiązuje jedynie do soboty 4 września i dotyczy lotów do listopada 2021 roku.

- Ryanair angażuje się w odbudowę ruchu lotniczego oraz turystyki w Polsce przywracając połączenia, a także uruchamiając nowe trasy. Podróże lotnicze wracają do poziomu sprzed pandemii, dlatego z przyjemnością ogłaszamy pięć nowych tras z Wrocławia do Billund, Bournemouth, Lizbony, Pafos oraz Pizy. Ryanair będzie obsługiwał łącznie 30 tras z Wrocławia - podkreślił Michał Kaczmarzyk, prezes Buzz, linii lotniczych, wchodzących w skład Grupy Ryanair.

- Nowe połączenia w zimowym rozkładzie lotów to bardzo pozytywny sygnał w trudnym, nieprzewidywalnym okresie pandemii. Lato pokazało, że pasażerowie przyzwyczaili się już do regulacji covidowych i w dużej mierze nauczyli się latać na nowych warunkach. Dlatego mamy nadzieję, że zimowy rozkład lotów, w którym pasażerowie znajdą interesujące nowości i bardzo urozmaiconą ofertę połączeń pozwoli na planowanie kolejnych bezpiecznych, tym razem jesienno-zimowych podróży - podsumował Dariusz Kuś, prezes Portu Lotniczego Wrocław.
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Przewoźnicy niskokosztowi
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony