Partner serwisu

Pięć nowych międzynarodowych tras Binter Canarias. Plus dwie krajowe

Rafał Dybiński 14.04.2021

Pięć nowych międzynarodowych tras Binter Canarias. Plus dwie krajowe
fot. Binter Canarias
Linie lotnicze Binter Canarias rozszerzą swoją europejską sieć połączeń do pięciu nowych miast we Francji oraz Włoszech. Przewoźnik z archipelagu hiszpańskich Wysp Kanaryjskich uruchomi również trasy do Reus w Katalonii, a także do Jerez w Andaluzji. Wszystkie rejsy będą obsługiwane samolotami Embraer E195-E2.
Binter Canarias pod koniec marca odebrały czwartego z pięciu zamówionych wcześniej odrzutowców producenta z Brazylii. Nowa maszyna pozwoli zwiększyć oferowanie w Euopie Zachodniej i Południowej.

Podróżujący z portu Gran Canaria, położonego 18 km na południe od Las Palmas, zyskają od 1 lipca loty do Lille. Dobę później zaplanowano inaugurację rejsów do Marsylii. 3 lipca natomiast wystartują pierwsze samoloty do Tuluzy i Turynu. Listę nowych międzynarodowych destynacji uzupełni od 5 lipca usługa do Wenecji. Wszystkie wymienione wyżej trasy do Francji oraz Włoch będą realizowane dwa razy w tygodniu.

Przewoźnik z Wysp Kanaryjskich doda do rozkładu również dwie krajowe trasy. Od 1 lipca nowe połączenie zyska katalońskie Reus, natomiast dwie doby później andaluzyjskie Jerez. Obie destynacje, podobnie jak w przypadku nowych międzynarodowych, będą realizowane dwa razy w tygodniu.

– Jesteśmy mocno zaangażowani w proces odnowy branży turystycznej po pandemii. Mamy nadzieję, że nasze nowe trasy zwiększą liczbę gości na archipelagu – podkreślił Rodolfo Núñez, prezes Binter Canarias, które latem zaoferują podróżnym w sumie 94 rejsów w każdym tygodniu, w tym wznowione jeszcze późną wiosną loty z portu Gran Canaria do Agadiru i Dakaru w Afryce, a także do Funchal i Lizbony w Portugalii.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Nowe połączenia lotnicze
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony