Partner serwisu

Paweł Urbaniak prezesem zarządu LS Airport Services

simetra 05.10.2021

Paweł Urbaniak prezesem zarządu LS Airport Services
fot. LSAS
Paweł Urbaniak został prezesem zarządu LS Airport Serivces. Wcześniej pełnił funkcję p.o. prezesa oraz członka zarządu spółki. Trwa postępowanie na członka zarządu ds. operacyjnych.
4 października rozstrzygnięte zostało postępowanie kwalifikacyjne na stanowisko prezesa zarządu LS Airport Services S.A. Rada Nadzorcza podjęła decyzję o powołaniu na to stanowisko Pawła Urbaniaka, dotychczasowego członka zarządu ds. finansowych, który od maja pełnił także obowiązki prezesa zarządu.

Jednocześnie Rada podjęła decyzję o wznowieniu postępowania kwalifikacyjnego na stanowisko członka zarządu ds. operacyjnych.

Paweł Urbaniak ma wieloletnie doświadczenie menedżerskie i zarządcze w spółkach m. in. notowanych na GPW. Był związany z Grupą Gino Rossi SA, gdzie pełnił funkcję wiceprezesa zarządu i dyrektora finansowego Grupy. W latach 2012-2015 zajmował stanowisko dyrektora finansowego i członka zarządu Matras SA. Wcześniej, od 2007 r., był związany ze spółką Wittchen SA, gdzie zajmował stanowisko dyrektora finansowego i członka zarządu. Od kwietnia 2020 r. pełnił w LSAS funkcję dyrektora do spraw finansowych.

W listopadzie 2020 r. ze stanowiskiem prezesa pożegnał się Marcin Opaliński, który funkcję sprawował przez sześć lat. W grudniu zeszłego roku stanowisko prezesa objęła Anna Rosek, ale w maju tego roku złożyła rezygnację. Teraz udało się wybrać jej następcę.
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
LS Airport Services
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony