Partner serwisu

Oslo i Trapani dołączyły do siatki letnich tras Ryanaira z Katowic

Rafał Dybiński 26.04.2021

Oslo i Trapani dołączyły do siatki letnich tras Ryanaira z Katowic
fot. Piotr Bożyk
Ryanair będzie realizował latem 55 rejsów tygodniowo na siedemnastu trasach z Katowic, w tym na dwóch nowych do Trapani oraz Oslo – poinformowano w oficjalnym komunikacie.
Tani przewoźnik z Irlandii zbazuje w najważniejszym górnośląskim porcie w sumie sześć samolotów. Dzięki nim linie lotnicze z Zielonej Wyspy obsłużą dwie nowe trasy.

Ryanair obsłuży cztery razy w tygodniu rejsy do Oslo oraz dwa razy w tygodniu do Trapani. Oprócz lotów do stolicy Norwegii oraz na Sycylię, tani przewoźnik poleci do takich wakacyjnych miejsc jak Alghero, Katania czy Pafos, czy też do takich europejskich miast jak Mediolan, Londyn, Kolonia czy Edynburg.

– Siatka połączeń Ryanaira z Katowice Airport w sezonie "Lato 2021" jest różnorodna. Obejmuje zarówno popularne kierunki wakacyjne, jak i trasy do europejskich miast z dużą polską diasporą. Liczymy na to, że z każdym mijającym tygodniem sytuacja pandemiczna w Europie zacznie się poprawiać, dzięki temu możliwy będzie powrót do latania w o wiele szerszej skali niż w minionych miesiącach – podkreślił Artur Tomasik, prezes Zarządu Górnośląskiego Towarzystwa Lotniczego SA.

– Ponieważ programy szczepień będą kontynuowane w nadchodzących miesiącach, a ruch lotniczy wzrośnie, z radością ogłaszamy nasz rozszerzony rozkład lotów z Katowic na lato 2021, obejmujący 55 lotów tygodniowo na 17 trasach, w tym 2 nowych do Trapani oraz Oslo.  Polskie rodziny mogą teraz zarezerwować zasłużony urlop ze świadomością, że jeśli z jakiegoś powodu ich plany ulegną zmianie, mogą nawet dwukrotnie bezpłatnie przesunąć termin podróży – podsumowała Olga Pawlonka, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu Ryanaira w Europie Środkowo-Wschodniej. 
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Przewoźnicy niskokosztowi
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony