Partner serwisu

Osiem nowych tras Wizz Aira. Dwa nowe połączenia z Polski

Rafał Dybiński 21.05.2021

Osiem nowych tras Wizz Aira. Dwa nowe połączenia z Polski
fot. Piotr Bożyk
Linie lotnicze Wizz Air ogłosiły dodanie do swojego wakacyjnego rozkładu rejsów ośmiu nowych tras. Dwa nowe połączenia węgierski przewoźnik uruchomi z Polski.
3 lipca wystartuje pierwszy lot z portu Katowice-Pyrzowice do Malagi. Rejsy do ośrodka z hiszpańskiej Andaluzji zaplanowano dwa razy w tygodniu, a konkretnie w środy i niedziele. Dobę później z warszawskiego Lotniska Chopina odleci natomiast pierwszy samolot niskokosztowca do chorwackiego Dubrownika. Popularny kurort nad Adriatykiem będzie obsługiwany w środy i soboty.

Oprócz dwóch nowych tras z Polski tanie linie lotnicze z Europy Środkowo-Wschodniej uruchomią również sześć innych połączeń. Bułgarska Sofia zyska także rejsy do Malagi. Bośniackie Sarajewo natomiast wzbogaci się o bezpośrednie loty do szwedzkiego Sztokholmu.

Wiedeń i port Rzym-Fiumicino zaoferują podróżnym Olbię na Sardynii, a lotniska Mediolan-Malpensa i Rzym-Ciampino uzupełnią listę nowych destynacji o rejsy na Lampedusę.

Wizz Air wcześniej postanowiły założyć nową bazę w stolicy Włoch, skąd z lotniska Fiumicino uruchomią aż 32 nowe trasy. Rejsy do destynacji w Europie oraz na północy Afryki obsłużą airbusy A321neo. Cztery z nich będą na stałe w Wiecznym Mieście. Więcej o tym pisaliśmy w TYM TEKŚCIE.
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Przewoźnicy niskokosztowi
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony